עזרה ..

little wish 3

New member
עזרה ..

אני די מפחדת לשאול בפורום הזה שאלות.. כי הוא מביא לי את האמת האמיתית.. אני לא מצליחה להפסיק לאכול... כל פעם שאני משועממת אני אוכלת.. ואני יודעת שבולמיה ואנורקסיה זה דבר רע .. אבל אני רוצנ לניות בולמית לכמה זמן רק לרדת מה קילו ולחזור לעצמי .. זה רע .. אבל זה בגלל שאני לא מפסיקה לאכול .. מה עושים !??!

DNile

New member
קודם כל - בשום פנים ואופן

לא נהיים בולימיים רק לזמן מה. כשמתחילים עם הפרעות אכילה וירידות לא בריאות במשקל, לא רק שעושים נזק, כשמפסיקים עם זה, עולים בחזרה, עם ריבית. לאכול יותר מדי זאת בעיה שכולנו מכירים. אף אחד כאן לא היה מגיע למצב שהוא זקוק לדיאטה אלולא הוא אכל יותר ממה שהוא צריך. הדרך היחידה להגיע למצב שבו את מרזה בצורה בריאה, וגם שומרת על המשקל, זה על ידי הרבה כוח רצון. אם לא תרצי לשנות, אם לא תוכלי לשלוט בעצמך, אין לך הרבה סיכויים לרדת במשקל וגם לשמור עליו. אז מה בכל זאת עושים? א. אוגרים כוח רצון. משננים לעצמך מדי יום - אני חזקה, אני שולטת בעצמי, אני אוהבת לאכול, ואני אמשיך לאכול דברים שטעימים לי, אבל אני אוכל רק במידה, ולא יותר ממה שאני צריכה. אני אהיה רזה, אני אהיה יפה, ואני אוכיח לעצמי שאני גם מסוגלת לשמור על זה. ב. הולכים לדיאטנית, ובונים תפריט. לומדים הרגלי אכילה נכונים, איזה אוכל עדיף לאכול, איזה אוכל הוא משביע, בריא, והערך הקלורי שלו הוא נמוך יחסית. (ולצורך העניין - את תהיי יותר שבעה מ500 קלוריות של פסטה מאשר אחרי שאת אוכלת חבילה שלמה של שוקולד). ג. מתחילים לעשות פעילות גופנית. זה אולי יהיה קשה בהתחלה, אבל אני מבטיח לך שאת תתמכרי לזה. מה גם שפעילות גופנית זה הסוד לאיך לרדת במשקל ולשמור עליו. כל מי שיגיד לך שאפשר גם בלי, משקר לך, או לא יודע על מה הוא מדבר. ד. מבקרים פה הרבה בפורום, וקוראים הרבה מאמרים באינטרנט בענייני תזונה. כשזה מגיע לשמירה על הגוף שלך - ידע הוא כוח!

o f e k i

New member
בולימיה?

לממה לכל השדים את רוצה להיות בולימית?את רוצה להגיע למצב של אי תיפקוד מערכות?דום לב?שבץ מוחי?סרטן במעי?הפסקת מחזור?בריחת סידן?ועוד?כי זה מה שמחכה לך אם תיהי בולימית,בולימיה היא מחלה קשה\אין שום דבר מושך בלהיות בולימית וגם אם תרזי תיראי כמו גופה מהלכת וכולם ירצו בעצמם להקיא שהם יראו אותך...איכס!!! אם את רוצה לרזות את צרחכה לקבל החלטה,לקחת אחראיות ולעשות באמת מה שדניאל כתב לך,תתחילי לאהוב את עצמך ולבחור מה ומתי וגם איך לאכול,תקראי את מאמרי הפורום ואל תתבכיני קחי את חייך בידיך ועשי את השינוי.אולי תלכי לדיאטנית וליעוץ בנושא אבל בולימיה?זה כמו לכתוב הלוואי ותיהיה לי מחלה סופנית.למה לך?

למעלה