עזרה

lula18

New member
עזרה

קנתי קרקל והוא בה בשני בקבוקים (כמו הסטפים) ובמאמר כתוב שזה בה בבקבוק אחד,מה עושים לאט,ובפירוט אם אפשר.

sinronit

New member
את בטוחה שזה קרקל?

ולא משהו אחר? קצת מוזר לי... לא יודעת לא מכירה, אבל מקפיצה בשבילך...

tustus3

New member
בוקר טוב, אני עובדת עם קרקל, מגיע

בבקבוק אחד. לא מכירה ולא שמעתי על שני בקבוקים - אלא אם הם סטפ 1 ו-2 שאכן יוצרים סדקים ומגיעים בשני בקבוקים. אולי תצרפי תמונה???

IRIS61

New member
גם אני ראיתי את זה בחנות ורשום קרקל

אבל לפי דעתי זה סטפים כמו שיש חברה שרושמת משחת עיצוב ויש חברה שרושמת מודלינג פסטה שזה בדיוק אותו דבר הכי טוב שתחקחי חתיכת קרש קטנה ותנסי.

Noga222

New member
נראה לי שאני מבינה את הבלבול...

באנגלית: קראקל: Crackle Glaze סטפים: Craquelure בקיצור, לפי התמונה יש לך סטפים...

Elizab3th

New member
לולה, שימי ../images/Emo23.gif

לשני דברים, ראשית, אלו הם סטפ1 + סטפ 2 מה שיוצר את טכניקת הפיצוצים. קרקל מגיע בבקבוק אחד בלבד, העבודה עם 2 החומרים שונה (יש בקטגוריית המאמרים, את אופן העבודה עם החומרים הנ"ל). דבר שני וחשוב ביותר, טוב שהעלת את התמונה של הסטפים, משום שבסוג הזה של הסטפים אופן העבודה הוא מעט שונה מהסטפים הרגילים. עלייך למרוח שכבה נדיבה אמנם של סטפ 1, אבל את סטפ 2 מורחים פעמיים ובשכבה מאד מאד נדיבה, רק כך יתקבלו פיצוצים גדולים, אחרת אם תמרחי 2 שכבות נדיבות של סטפ 1 ורק שכבה אחת של סטפ 2, הפיצוצים שיתקבלו יהיו כמעט בלתי נראים. אני יודעת, זה קצת מבלבל לזהות את סוג הסטפים שאת סטפ 2 מורחים פעמיים, אך עם הזמן קל לזהות את האריזות. בכל אופן, אנחנו כאן לכל שאלה ובעיה.

למעלה