עזרה

Operation Ivy

New member
עזרה

מה זה האמר ופול אוף? איך אני מבצעת על הגיטרה? תודה

hrsif

New member
אז ככה

hammer-on (הקשה) - פורטים על מיתר כלשהו ואחרי הפריטנ מוסיפים אצבע על אותו מיתר בפוזיציה יותר גבוהה. למשל: ---------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------2h4---------- ---------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------- פורטים על המיתר השלישי כשהאצבע הראשונה בפוזיציה 2 ועם האצבע השלישית מקישים על פוזיציה 4 (ולהשאיר אותה לחוצה). pull-off (משיכה) זה למעשה הפעולה ההפוכה. מניחים שתי אצבעות לחוצות על אותו המיתר, פורטים למעשה את הפוזיציה הגבוהה יותר ומושכים את האצבע קצת כלפי מטה כדי להשמיע את הצליל של הפוזיציה הנמוכה יותר. למשל: ----------------------------------------------------------- -----------------------------------------------8p6--------- ----------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------- מניחים בו זמנית את האצבע הראשונה על פוזיציה 6 ואת השלישית על פוזיציה 8, פורטים את השמונה ומושכים את האצבע כדי להשמיע את השש. בהתחלה זה קצת קשה (בעיקר להכניס מספיק עוצמה להאמר און כדי שהוא ישמע מספיק טוב) אבל אחרי קצת אימון זה ממש זורם וזה מוסיף הרבה לנגינה. שיהיה לך בהצלחה

Operation Ivy

New member
tnx

עזרת לי מאוד
עכשיו אני יכולה ללמוד את הסולו של בוהימיין רפסודי בשקט =)

למעלה