עזרה!

avivao

New member
עזרה!

שלום לכולם!!! אני צריכה נושא לעבודה על אנרגיה חשבתי על אנרגיות רוחניות אבל אני ממש לא לא מכירה את הנושא אל איזה אנרגיה אני יכולה לעשות חוץ מרייקי? תודה!!!!!!

HUhybrid

New member
זו עבודה בפיזיקה?

אם כן, אז אני לא ממליץ על התמקדות באנרגיות שכאלו, שהמדע (עדיין) לא מכיר היטב- אם בכלל. גיל.

avivao

New member
כן

זאת עבודה בפיזיקה והמורה אמר שזה יהיה מאד נחמד לעשות על נושא כזה ואני בטוחה שזה יהיה הרבה יותר מעניין מאנרגיה אלקטרומגנטית,אנרגיה סולרית וכל זה...

ASSP

New member
היי avivao

לדעתי הקשר ההדוק ביותר בין אנרגיה רוחנית למדע מודרני בא לידי ביטוי דרך מכניקת קוונטים. אם את רוצה יותר פרטים על הנושא תצרי איתי קשר דרך תיבה האישית שלי.

Tal_Ya_Tal

New member
היי אביבה../images/Emo42.gif../images/Emo24.gif../images/Emo42.gifאנרגיות

הכל ביקום הוא אנרגיה כאשר אנו מתואמים עם תכלית חיינו, אנו מתואמים לזרימת אנרגיית היקום. אנו פתוחים לזרימת אנרגיית כח החיים האוניברסלית (פראנה). היא נעה בחופשיות דרך גופנו. מה שמשליך באופן ישיר על בריאותנו. פיזית, רגשית ומנטלית. מאמץ הוא איפה תוצאה של התנגדות לזרימת אנרגיית היקום. מאמץ הנו סימן מובהק כי סטינו מהערוץ של אותה זרימת אנרגיה חיונית. מהי אנרגיה? המדענים עונים שאנרגיה היא כוח שמסוגל לעשות עבודה. הם מודדים אותה ביחידות ג'אול. כפי שמודדים גם את כמות העבודה שנעשית ביחידות ג’אול. מבחינתם ישנן כמה צורות אנרגיה: אנרגיה של חום, אנרגיה של אור, אנרגיה של קול ואנרגיה של תנועה- שהיא האנרגיה הקינטית. ישנה האנרגיה הכימית שבדלק והאנרגיה החשמלית, המועברת במעגלים האלקטרונים. ישנה האנרגיה הפוטנציאלית של המים וישנה האנרגיה הגרעינית, המצויה בחלקיקי האטום. כיום מתהווה תובנה חדשה. הבנה שונה על הקיום הפיזי. הפיזיקאים גילו "אנרגיה מסוג חדש." זאת שיצרה את הבסיס לכל ולעצמנו בכלל זה. פעם סברו שהאטום, הוא החלק הזעיר ביותר ממנו מורכב היקום. כיום, גילו המדענים את מה שהם מכנים 'מיתרי העל'. אלו הם מיתרי-אור זעירים ועדינים. הם מהווים את אבני הבניין של כל הקיים. הם נשאי האנרגיה הרוטטים בתנועה דמוית גל אשר מהם מורכב שדה האנרגיה האוניברסלית. שהוא מעין רשת 'חשמל גבישית'. רשת החשמל הגבישית היא רשת התודעה הקוסמית. זהו חומר במצב צבירה נזיל, או אנרגיה בטורים, היכולה לדמות לקורי עכביש. היא מצויה לאורך ולרוחב כל היקום, היא המטריצה אשר ממנה מורכב היקום. היא יכולה להתפש גם כרשת אינפורמציה נרחבת המאפשרת את יצירת הסינכרוניזציה או את "צירופי המקרים". מיתרי העל, רוטטים בתדרים שונים ותדרים שונים, יוצרים תצורות שונות של חומר. בדיוק כפי שמיתריו של כלי נגינה, יוצרים צלילים שונים כאשר פורטים עליהם. רטיטות שונות של מיתרי על נראות במכשירי מדידה מדעיים כפרוטונים, אלקטרונים, כקוורקים, כפוטונים וכד'. פוטון (חלקיק של אור) הוא בעצם מיתר על הרוטט בתדר מסוים. פרוטון למשל, הוא שילוב של שלושה מיתרי על המתדרים יחדיו ויוצרים תדר חדש. (כמו אקורד בכלי הנגינה). "מיתרי העל יכולים לשיר" אומר ג'יפ גייס- פיזיקאי ידוע. בדיוק כפי שהנבל יכול להפיק צליל מסוים כאשר הוא רוטט בתדר (צליל) מסוים. כל תדר הוא תו שונה. 'דו', 'רה' ומי עוד... שוו בדמיונכם איזו סמפוניה מתוזמרת, היא היקום בו אנו חיים. על פי חוק שימור האנרגיה, שהוא חוק קוסמי, אנרגיה יכולה לשנות צורה, אך אינה הולכת לאיבוד. אנרגיה היא תמצית החיים. הכוח הפועל בתוכנו. הכוח שמקורו אחד. באחדות המוחלטת. אנרגית החיים זאת הפראנה- האנרגיה החיונית אותה אנו נושמים עם האור. ההבנה והרגישות האנושית כלפי אנרגיה זאת, גדלה ביחס ישר להתפתחות התודעה הקיבוצית, ככל שיותר אנשים מפתחים את כישוריהם הרוחניים, רשת התודעה האנושית מתדרת בתדרים
גבוהים יותר ועדינים יותר. תדרים אלו, יוצרים רגישות גבוהה ליופי. לאסתטיקה. עצמת המשיכה שלנו ליופי, יכולה לשמש מעין ברומטר, שמציין באיזו מידה אנו קרובים יותר או פחות לתפישה האמיתית של האנרגיה. המשיכה לתדר דומה של חומרים או ישויות, נובעת מן החוק הקוסמי של : 'דומה מושך דומה'. זהו הכח המושך שני חומרים, ישויות, או אנרגיות בעלי תדר דומה, להיות בקשר או להישאר בתקשורת משותפת האחד עם השני. אמנם "היופי הוא בעיני המסתכל." וגם "על טעם וריח, אין להתווכח". אולם, כאשר משהו יפה בעיננו, יש לו נוכחות עצמתית מאד. זה יכול להיות חדות של צורה, חיות של צבע וכו'. זה מזרים וממקד את האנרגיה בגופנו. על אותו משקל הוטבע הפתגם: "אשה נאה, דירה נאה, כלים נאים-מרחיבים דעתו של אדם" L&L TALYA

liza26

New member
טליה הנפלאה../images/Emo24.gif

כל כך רותקתי ממה שכתבת וקראתי את זה שוב ושוב והדבר הראשון שעלה לי בראש זו רשת עשויה אור מוזהב עוברת בכל מקום זה היה כזה יפה וכל מיני חלקיקי אור עוברים בה לאורך ולרוחב כמו נושאים מסר מפה לשם
עניין אותי לדעת מאיפה כל הידע הזה האם מלמידה או פשוט ידע שקיים כי יש דברים שאני פשוט יודעת אותם ואני לא יודעת מאיפה אני יודעת אותם. וזה לא יתכן שלמדתי אותם פעם- כי זה ידע שאני זוכרת מגיל קטן.

Tal_Ya_Tal

New member
ליזה היקרה../images/Emo42.gif../images/Emo24.gif../images/Emo42.gif

תודה על המחמאה. החומר הזה לקוח מתוך הספר שאני כותבת ומקווה שיצא בקרוב לאור. הספר הוא ספר קריאה ועבודה, המתאים לצמיחה רוחנית אישית ומבוסס על החומר של סדנת 'היכל המראות', שאני מעבירה כידוע לך. החומר על האנרגיות הוא ידע שנצבר ממקורות למידה שונים כמו מידע של שבט המאיה, של האנרגיה האוניברסלית ושל אסטרולוגיה. כמו כן גם מידע שהגיע בתקשורים. אך בהחלט יש גם את מה שאת מכנה 'ידע שקיים' בפנים. אני מאמינה, שכל הידע קיים בתוכנו ועלינו רק להיות נכונים לחשוף אותו.דברים שאת יודעת מאז ילדותך, הם דברים שבדרך כלל עשית בהם שימוש ב'גלגול קודם' שלך. אך זהו גם סוג של תקשור. הסוג הגבוה ביותר. של תקשורת עם הפנימיות שלך. פתאום ישנה הידיעה. והיא בהירה וברורה כשמש. L&L TALYA

liza26

New member
איזה כיף לדעת../images/Emo6.gif

שיהיה לך המון הצלחה עם הספר החדש

sheda0ktana

New member
אנרגית ההילה

זה משהו שכבר נמדד היום במכונות ואפילו מוקלט בוידאו. אפשר בהחלט למצוא פה הקשרים בין שדות אלקטרומגנטיים לבין אנרגיה רוחנית. אני יכולה לקשר אותך למישהו שעוסק בזה, דרך המסרים. עוד אנרגיות - תדרי צבע. האורה-סומה עוסקת בריפוי אנרגטי דרך תדרי צבע, אני בטוחה שד"ר אסתריה חוטר-ישי תוכל להסביר את זה יותר טוב ממני... במידה מסויימת גם שימוש באבנים הוא סוג של אנרגיה רוחנית.
פתאום זה נדמה כאילו כל שיטות הטיפול האלטרנטיביות הן סוג מסויים של אנרגיה, ברמה כזו או אחרת של מימד רוחני...

Tal_Ya_Tal

New member
תיקון קטן../images/Emo53.gif

השם הוא: אסתיה חוטר גזע והיא מנהלת פורום אורא סומא בפורטל טבעלייף L&L TALYA

למעלה