עזרה

spidey1

New member
עזרה

פרחים ודמעות בתים לבנים, גשמים של ברכה, אנחנו שלנו כאבבבב ושימחה זה לא כל כף פשוט להיות כאן ילד ככה הולך השיר משהו יודע?

זה לא כל כך פשוט להיות כאן ילד

זה לא כל כך פשוט להיות כאן ילד לשמוע חדשות בכל חצי שעה לדעת שאיכנשהוא עוד אמא מתפללת טקטוק שעון הולם דימעה ועוד דימעה זה לא כך כך פשוט להיות כאן ילד ללמוד בית הספר על המלחמות זה לא כל כך פשוט אבל, אבל מול שמיי התכלת אני יודע רק שכאן אני רוצה לחיות תכלת שמיים, סגול של שקיעות סירות על המים פרחים ודמעות בתים לבנים גשמים של ברכה אנחנו שלנו כאב ושמחה זה לא כל כך פשוט להיות כאן ילד לשמוע חדשות בכל חצי שעה לדעת שאיכנשהוא עוד אמא מתפללת טקטוק שעון הולם דימעה ועוד דימעה זה לא כך כך פשוט להיות כאן ילד ללמוד בית הספר על המלחמות זה לא כל כך פשוט אבל, אבל מול שמיי התכלת אני יודע רק שכאן אני רוצה לחיות תכלת שמיים, סגול של שקיעות סירות על המים פרחים ודמעות בתים לבנים גשמים של ברכה אנחנו שלנו כאב ושמחה כי כאן אפשר ביחד וגם מותר לחוד וכאן אני בטוח שלא הכל אבוד וכאן אני יכול למרות למרות הכל גם לחייך גם לחלום וגם לגדול תכלת שמיים, סגול של שקיעות סירות על המים פרחים ודמעות בתים לבנים גשמים של ברכה אנחנו שלנו כאב ושמחה זה לא כל כך פשוט להיות כאן ילד ועבדתי המון זמן על לחפש את זה אז אני מבקשת ריספקט

למעלה