עזרה.

vvv222

New member
עזרה.

שלום חבר שלי ואני כבר כמעט שנה ביחד בקשר מרחוק - שעתיים נסיעה נורא טוב לנו ביחד יש אהבה יש תמיד על מה לדבר ונהנים מאוד ביחד... לאחרונה הוא התחיל לעבוד במשרד חדששעות ארוכות ובקושי יש לו זמן לעצמו, בימים האחרונים הוא מדבר איתי אבל נשמע קצת מוזר.. שאלתי אותו למה הוא נראה לי מרוחק הוא אמר שיש לו דיכאון זמני ושאלתי מה קרה הוא ענה שהוא מרגיש שלא טוב לו.. שהוא לא שלם עם עצמו - שאלתי אם זה קשור אלי הוא ענה שהוא בעצמו לא יודע אין לו שניה לעצמו לחשוב על הדברים.. שהימים פשוט חולפים לו ואין לו רגע עצור ולחשוב. השיחה נגמרה ב "אני אוהבת אותך " "גם אני כפרה" והכל סבבה נרא לי השאלה שלי עם ביום חמישי שאנחנו אמורים להפגש לתת לו זמן לעצמו? סופש שקט? או להתערב ולקחת אותו להרגע איתי באיזה יער עם מדורה ותפוחי אדמה ובירות... מצד אחד אני רוצה להראות איכפתיות , נוכחות , וכמובן לדאוג שהוא לא מתבאס עלי... או להראות לו שאני לא לוחצת ונותנת ספייס ולא להפגש איתו...

nate2000

New member
תראי אם הוא לא מתקשר לבטל את הפגשה

אז או שהוא נגרר או שהוא כן רוצה בחברתך. אל תשכחי שהבחור התחיל בעבודה חדשה ותובענית וקשה לו להסתגל. זה קורה לכולנו- משנים מסגרת, מקבלים עבודה יותר קשה ואז לא מבינים מה נפל עלינו ולקח לנו כמה שבועות להתרגל למצב החדש. אני דווקא חושבת שבשלב הזה כן צריך להתעקש ולהוציא אותו לבילויים ולעשות לו נעימי. אני מאמינה שאם הבחור ירצה להתרחק או קצת ספייס ממך את כבר תשמעי את זה ממנו. ובכלל, אל תחפשי צרות במקום שאין.

עזבי טלפטיה וניחושים - תשאלי אותו.

פשוט תגידי לו - מאמי, אני כאן בשבילך אם אתה רוצה, אבל אם בא לך קצת זמן לעצמך זה בסדר מבחינתי ולא צריך להילחץ. וגם אל תלחצי אם הוא בוחר בקצת זמן לבד. זו דרך עדיפה פי כמה מלהתחיל במבחני מתקשר/לא-מתקשר, רוצה/לא-רוצה שתמיד מישהו יעלב מהם. או את כי הוא בחר להתחמק/לבטל או משהו כזה, או הוא כי הוא מרגיש שאת בוחנת אותו.

סופרמן, אתה חזק היום בעצות!

באמת הכי עדיף שתדברי איתו, פשוט תיידעי אותו שאתם שם. ירצה - יופי. לא ירצה - אז תתמודדי ותחליטי מה הנכון לעשות.

לא ללחוץ ולא להתרחק

תני לו לנווט ואל תחליטי בשבילו שהוא "צריך זמן לעצמו"
גם אני מציעה לשאול בצורה יותר דוגרית מה באמת לא בסדר אם תראי שההתרחקות גוברת.

vvv222

New member
דיברתי איתו :)

וכן זה באמת קשור לעבודה ולא אלי אמרתי לו שמחכה לו סופש הפתעה אם הוא יחליט לבלות אותו איתי ושאם בא לו זמן לבד זה סבבה עכשיו נראה מה הוא יחליט:) תודה על העצות !

למעלה