עזרה
בטיבול תודה

עזרה../images/Emo101.gif בטיבול תודה

היום יש לי יום הולדת ואנחנו עושים על האש ויש לי כמה שאלות לגבי הבשר 1.-אפשר לעשות משניצל שיפודים שיצאו עסיסיים? 2.- אם כן אז איזה טיבול אני יכול לטבל את השניצל? 3.- אני אכלתי שיפודים כאלה עם טיבול צהוב כזה טעים ולא היה לו טעם של כורכום!!! 4.-ואיזה טיבול אני יכול לעשות ללבבות הודו? 5.-איזה טיבול אני יכול לעשות לכבד עוף!!! תודה לכל העונים

clcl

New member
שניצל טיפים וגיוונים

שניצל טיפים וגיוונים אוסף וריאציות לשניצל – מפורום האוכל תפוז (נרשם ע"י בייגל) השריית הכשר במיץ לימון סחוט טבעי, ותיבול בפפריקה אדומה/פלפל לבן ומלח. שימוש בפירורי לחם אמיתיים ולא תערובות מוכנות. טיגון בשמן זית - shelycat ציפוי בייגלה שומשום טחון/ שבבי שום / אבקת מרק / פטרוזיליה טחונה יבשה / שומשום - shir26 לטבול בתערובת של ביצים וסויה, ואז בתערובת פירורי לחם, מלח, פלפל שחור, שום גבישי ושומשום - clcl תערובת מוכנה של פרג. שמן זית לטיגון. ניתן גם לעשות כיס ולמלא בפטריות ובצל, פירות יבשים וכד´. - שושkה ציפוי בקמח מצה. מלח גס, פלפל גרוס, אבקת מרק, הרבבבבהההה שומשום ועשבי תיבול מיובשים (מיורן, בזיליקום וכד´). בשמן הטיגון להניח מס´ שיני שום בשביל הטעם, ולסלק לפני שישרפו. - Monty Python טבילה בביצה שעורבבה בקצת חרדל - אתי@ שניצל משודרג לאלה שלא אוכלים כשר - להניח על הבשר פרוסת נקניק מעושן, פרוסת גבינה צהובה טובה, למרוח מעט חרדל, אצבע דקה של מלפפון חמוץ, לגלגל ולסגור עם קיסם. לטבול בביצה ופירורי לחם (רצוי ביתיים) ולטגן - yula7 ציפוי ביסלי גריל טחון, וטבילה בתערובת ביצה + סויה + חרדל + מרק עוף/בצל. וכמובן - כל סוג ביסלי אחר. - ציקו היחידה פלפול והמלחה, טבילה בביצה + חרדל, וציפוי פירורי לחם + תבלין גריל + פלפל שחור + אבקת מרק בצל + אבקת שום + שומשום + פטרוזיליה קצוצה טריה. - חנהפ ציפוי פירורי לחם + מלח + פלל + כורכום + תבלין לגריל - תוכי טבילה בביצה עם טבסקו ואורגנו מיובש. - טליה מספרד 1 טבילה בביצה עם הרבה חרדל, רסק עגבניות. גיוון הציפוי עם שקדים מולבנים. - adigreen ציפוי בפירורי במבה....יאמי. - עמיר עמיר השריית השניצלים בבלילת ביצים, מלח, פלפל, שום כתוש, סויה וחרדל ללילה שלם - צוצונת חימום שניצלים קפואים - רק בתנור, לעולם לא במיקרו! עדיף בטורבו, בחום 200 מעלות, על תבנית מתכת - 20-15 דקות. - yaron1

חניש7

New member
../images/Emo49.gif חתיך שלעולם לא תהיה לך סיבה

להסס. לשאלות שניצל עוף לחתוך לקוביות בינוניות לתבל בתערובת של שמן אב.שום מלח פשג ומעט פפריקה. זמן צליה קצר מאד. מכינה רוטב ממיץ לימון סחוט,מלח והרבה שום כתוש כשמורידים שיפודים מהמנגל למרוח בזריזות בתערובת לבבות אפשר באותה תערובת כבד לדעתי רק מלח פשג.

למעלה