עזרה שוב בצמידי רקמה

עזרה שוב בצמידי רקמה

אני רוצה לעשות צמידי חברות מחוטי רקמה בצורת חצים..אני יודעת את הישר ממש טוב ועשיתי מלא צמידים אני לא ממש מצליחה חצים...כמה שאני מנסה מישהי רוצה לעזור לי? [email protected] זה המסנג'ר או אייסי 404918 או פה.. תודעעעע

ל י ל ך 2

New member
באיזה שלב את לא מסתדרת?

איפה הבעיה בדיוק? כי הרעיון הוא בדיוק כמו פסים... את לוקחת נגיד חוטים בצבעים כפולים ומסדרת לפי הסדר שאת רוצה... קושרת את כל החוטים ומתחילה לקשור מצד ימין עד לאמצע שבו יש לך שניים מאותו צבע, קושרת את הימני ועוזבת. עוברת לצצד השמאלי קושרת משמאל לימין את כל השלבים (למי שימני זה מעצבן אבל אין ברירה...
) שוב עד האמצע... בסוף את קושרת שני החוטים שאיתם התחלת זה בזה באמצע.. מקווה שהבנת...

כן

אני יודעת שבדיוק ככה עושים . ובדיוק ככה עשיתי אני לא שמאלית...אבל אני עושה את הצמידים משמאל לימין אני קושרת (כל חוט זה פעמיים.....שיצא עבה ) מצד שמאל עד האמצע , מצד ימין עד האמצע וקושרת את שני החוטים..זה יוצא עקום ומפוקשש. וגם אם מקדימה הצמיד יצא טוב..מאחורה הוא יצא מפוקשש עזרה

זה כי את לא מושכת אותם מספיק חזק..

תחזיקי את החוט שעליו את קושרת ועם החוט השני תקשרי ותמתחי טוב טוב ותבדקי שזה לא מתהפך לך בדרך או לא העלית את החוטים עד למעלה.. אם את בכל זאת לא מסתדרת.. תצמידי את החוטים לכרית ותחזיקי עם שתי הידיים את החוטים ואז תעשי את מה שרשמתי למעלה. ואם בכל זאת לא הולך - תצפצפי לי במסנג'ר ואנסה לעזור
לא להתייאש!!

Moran Rojas

New member
אני בדיוק עובדת על אחד כזה

שאת קושרת באמצע את צריכה לשים לב שאת לא עושה את הקשירות הפוך זתומרת שייצא לך בצד של הקשרים הדוגמא שצריכה לצאת הפוך. אני מקוהה שהבנת. ואם לא את מוזמנת למסרים

אוקיי

אני אנסה עכשיו שוב.. עם כל העצות שנתתם לי (שאני במילא ידעתי בעע ) ונראה מה יצא, את הקשר שקושרים באמצע קושרים קשר רגיל? כאילו כזה ? :

ל י ל ך 2

New member
אם בכל הקשרים עשית שניים

אז גם באמצע שניים, ואם עשית אחד אז גם באמצע אחד... הכל צריך להיות עוכב שלב אחר שלב... קשה לי להצליח להבין איפה הבעיה שלך.. אישית לא עשיתי צמידי כאלה כבר איזה 10 שנים בערך..חחח... אבל כשהייתי עושה הייתי מעולה בהם.. חח.. תנסי שוב, אם לא יילך ננסה לעזור לך שוב...

עשיתי

ושוב , צד אחד יצא לי נורמלי ( הצד שמול העיניים כשעושים ) והצד שמאחוריו יצא מכוער. מבינים שזה חצים אבל זה מכוער כזה אני מעלה תמונה צד טוב:

משיייי

New member
אולי ככל שעושים עוד ועוד

זה משתנה גם לי בהתחלה זה עושה ככה ואחרי זה משתנה וגם אם לא אז מה זה משנה כל כך?

הלכתי לחפש אם נשארו לי צמידים

בצורת V.. מצאתי כמה עם צבעים מעפנים וסרקתי כדי שתראי - לא רואים כל כך טוב בתמונה שהעלית, אז לא יכולה להגיד מה לא בסדר אם בכלל.. אבל ככה זה יוצא אצלי, אחרי ניסיון של לפחות 20 שנה בקשירות האלה. וראיתי שחיפשת אותי. מצטערת. הייתי קצת עסוקה

ל י ל ך 2

New member
אוי... איך אהבתי לעשות את המעוינים

יאללה, איזה נוסטלגיה.... מעניין אם לי נשארו בבית של ההורים... צריך ללכת לבצע חיפוש

ST

New member
דווקא אני אוהבת את הצד הזה,

הוא יוצא בד"כ יותר יפה ואני אוהבת אותו ככה.

קיפודים

New member
מותר להגיב?

קפצתי לביקור חטוף בפורום הזה , יש לי די הרבה ניסיון ב"צמידי ידידות" ( בהזדמנות כשאני אוכל שוב להעלות תמונות אני אשתף) וממה שרואים בתמונה הצד האחורי של הצמיד שלך בסדר גמור, זה אמור לצאת חלק רק בצד אחד. וחוצמיזה העצה הכי הכי חשובה פה זה ניסיון , ככל שמתאמנים בזה יותר ככה הולכת טמשתפרת הטכניקה, אז אל ייאוש ובהצלחה

למעלה