עזרה קטנה. משהו מכיר

dr ganga

New member
עזרה קטנה. משהו מכיר

את שני הדי ג'יי הישראלים האלה. Dj Bog visual paradocs Dj x noise קיצר....משהו יודע איזה סגנון הם מתקלטים? הייתי במסיבה שלהם ולא בדיוק הבנתי מה הסגנון הזה. כששאלתי אותו הוא פשוט אמר לי "טרנס" שאלתי אותו מזה זה "בוקר?" הוא אמר לי "אחי פשוט טרנס"...מה יש כזה דבר פשוט טרנס?

תשובה

בוג מנגן פול אלום כנ"ל איקס ניוז שהם הרכב צעיר וחדש די מבטיח רק שהם מנגנים פול און בסגנון דומסטיק פיקסל סאב6 פסיסקס

Nofale

New member
חחחחחחחחחח חחח חח הרכב מבטיח

מבטיח לי את התחממות כדור הארץ אולי והם

Nofale

New member
חחחח שניהם פול און יוצרים-מתקלטים

די ג'יי בוג הוא חצי מהרכב שקוראים לו כמו שכתבת ויז'ואל פראדוקס אני לא אוהב תחרא הזה אולי פשוט לא היה לכם כוח אליך ... ואקס נויז היית צריך להוריד להם כאפה שהם אמרו לך את זה אקס נויז זה הרכב בין ההומואים בארץ אני שונא אותם גם מרקוס מאקס דרים ראה שהם אפסים ולא אישר להם לשחרר תרמיקס לדה דלטה.. הם קיימים כולה חודש כבר עשו איזה 9 רמיקסים... קיצר הם בין היוצרים הכי הומואים בארץ ופעם הבאה שאתה רואה אותם קח את הקייס שלהם ודפוק להם אותו בראש הכי חזק שת'יכול , ועם הם עוד עומדים , קפוץ לגובה הכי גבוה שתי'כול ותןןן בהםםםםםםםםם

dr ganga

New member
חחח האמת שלא הבנתי את הסגנון הזה

זה כאילו בוקר שעירבבו אותו עם איזה מלודי טרנס של פעם...לא יודע. מאכזב בכל מקרה. זה לא חפירות... קיצר איך קוראים לסגנון שלהם???

dr ganga

New member
אהה והם ממש לא דומים לפסיי סקס

הלוואי והוא היה עושה משהו כמו פסייסקס

תשובה

ויז'ואל פאראדוקס עושים סגנון פולאון טראנס אבל לא פולאון מלודי פולאון פרוגרסיבי כזה אקסנויז מנסים לחקות את פסייסקס וסאב6 בסגנון הפולאון שלהם יכולים לנגן זאת בלילה במועדון סגור וגם בבוקר בטבע......

ben melech

New member
in my party

vezual paradox plaed prog-litil bet dark the rockt thet party man end i have seen beater but for this party the wor the beast love yyy

למעלה