עזרה פליז!!

natali the 1

New member
עזרה פליז!!

קודם כל הרבה זמן לא הייתי פה התגעגעתי!!! עכשיו ככה עוד שבועיים אני יוצאת לקורס מכ"ים (גדנע) ורציתי לשאול כמה דברים אז אם יש מישהו שהיה כבר שיענה בבקשה!! 1. חוץ מבגדים לשינה צריך לקחת גם בגדים חגיגיים יעני יפים?? 2. זה נכון שמתקלחים רק בלילה ואסור להתקלח כל היום?? 3. המדים גדולים מאוד?? כי לפי מה שהבנתי הם מדי עבודה 4. נשארים עם אותם מדים כל השבוע ??? תודה מראש על העזרה!!!

המממ..

1. חוץ מבגדים לשינה צריך לקחת גם בגדים חגיגיים יעני יפים?? - לא אבל תביאי בגדים לשיעורי ספורט, איזה טרנינג וכמה חולצות, בטח ימאס לך מחולצות בצבע לבן/חאקי. 2. זה נכון שמתקלחים רק בלילה ואסור להתקלח כל היום??- הממ, האמת כן, אבל אם יש לך הפסקות בצהריים, נגיד שעה בצהריים, ואת תספיקי, לא ניראה לי שיש בעיה, כנ"ל בבוקר, אם תקומי קצת לפני. מניסיון, מרוב עייפות- בקושי יש לך כוח להתקלח פעם אחת- רק רוצים לישווווווווווון. 3. המדים גדולים מאוד?? כי לפי מה שהבנתי הם מדי עבודה- יש א' קטן, ב' - בינוני וג' גדול, זה תלוי באיזה גודל את? 4. נשארים עם אותם מדים כל השבוע ??? לא מקבלים כמה זוגות מדי ב' (מדי העבודה), ואפשר להביא מהבית,תשאלי חברות בטוח למישהו יש. בהצלחה, מתוקה.

למעלה