עזרה/ עיצה וכו'...

פוליקר

New member
עזרה/ עיצה וכו'...

היי, שמי אריק ויש לי קבוצה בכל לא משהו בליגה נמוכה. אני כבר שתי עונות וחצי ולא מתקדם לאף מקום. אני קונה שחקנים ביוקר והם לא משהו תכל'ס- עוד לא הצלחתי להבין את ההגיון שם אז אני מבקש ממכם אולי תתנו לי עיצה כלשהי כדי שאוציא תוצאות טובות יותר. אני חושב שיש לקבוצה שלי פוטנציאל, אולם חסרים לי 2-3 שחקנים כדי שאקפוץ מדרגה. אולי אני גם משחק מתפעל ת'שחקנים שלי בצורה לא נכונה בהתאם לשיטת 3-4-3. כרגע יש לי 5 שחקנים (חלוצים) עם מצויין ועוד חצי מליון בפלוס ואני עם מאמן סביר שהוא התקפי. אשמח לקבל ביקורת. תודה רבה לעוזרים. שם הקבוצה בהאטריק הוא fishke

זונע

New member
תשמע

אתה יודע משהו על אימון? אימון הוא חלק מאד אינטגרלי מהמשחק, אתה חייב אותו כדי להצליח ולהשתפר. יש המון מדריכים על אימון, ובכלל על האטריק, בקישורי הפורום. הם יעזרו לך על בטוח. בהצלחה.

פוליקר

New member
תשמע...

אני יודע שיש מלא מדריכים אבל אני מאבד את עצמי בין כולם... רציתי רק שתעיפו מבט כדי שאולי תוכלו להעלות על דעתכם משהו שלא חשבתי עליו. אולי זה בכלל משהו פשוט...

mg6006

New member
נפלת קורבן ל....

אחת הליגות 6 החזקות ביותר. אני רואה שאתה יודע על האימונים ואתה מאמן חלוצים יפה מאוד. יש לך צעירים. הייתי מציע לא למכור אותם באקסלנט (מצוין) אלא ברמות יותר גבוהות כדי שתוכל להפיק מהם הרבה יותר. ת'אמת חוסר מזל זה דבר בולט בהאטריק. נפלת לליגה ממש קשה. :/

assafein

New member
אמממ, לפי מה שאני ראיתי....

קודם כל, מהב אתה מאמן? ראיתי שההתקפה שלך טובה+ ככה ששמה לא צריך להחליף, וגם ראיתי שאתה מוכר את אחד החלוצים, אז רציתי לדעת כמה מתאמנים יש לך(אם אין לך 6 אתה יכול לקנות במקום החלוץ שלך אינד בן 17 עם מסירות סוליד, ואז את החלוץ שיש לך על הספסל להעביר להרכב...). עוד משהו שאתה יכול לעשות, זה לקנות עוד קשר עם נסיון(אני מניח שאתה תוכל למצא אקסלנט עם נסיון שיצא 3.5 כוכבים לפחות וגם חשוב מאוד הכושר הגופני שלו) בכסף הנותר ואז הקישור שלך יקפוץ בעוד כמה דרגות(פור גבוה מאוד/וויק נמוך על נורמאל). לפי דעתי זה יספיק לך לשפר את המצב בליגה, ולהתחיל לקבל מענקים שיעזרו קצת+ מקום בגביע....

assafein

New member
עוד משהו.....

אתה יכול לשחק התקפות מהאגפים עם חלוצים לאגף(ראיתי שיש לך כאלה שמוציאים 4 ו-5 כוכבים עם חלוץ לאגף) ועוד חלוץ נוסף....

assafein

New member
עוד + נוסף שיהיה לך....

כשתצליח לעלות ליגה, זה יהיה לך הרבה יותר קל בליגה 5....

assafein

New member
וגם שכחתי לציין

שנכנסת לליגה ה-14 ברשימה של האטסטאט....

assafein

New member
הליגה שלך....

הליגה שנכנסת אליה היא ליגה 14 בקושי שלה לפי האטסטאט....

TheOrion

New member
אני מקווה שלא נעלבת או משהו >:

נעלמת לי מהמסנג'ר

assafein

New member
אני???../images/Emo6.gif

אל תדאג, לא נעלבתי, פשוט המסנג'ר נדפק והייתי צריך להדליק את המחשב
תודה על הדאגה

TheOrion

New member
אבל ההודעה שלי שורשרה לאריק

לא אליך P: לך לא הייתה סיבה להיעלב. איתו אני דיברתי על עניינים רגישים
.

assafein

New member
אההה, סבבה....

לא משנה, רק שתדע שלא נעלבתי
דווקא התבאסתי עכשיו.... חשבתי שדאגת לי

פוליקר

New member
אתה לא אשם...

הורדתי את המסנג'ר החדש ומאז אני כל כמה דקות מתנתק... אני אנסה שוב מאוחר יותר.. (בוקר טוב אגב, אחרי שהתנתק נשפכתי למיטה- חולה)

למעלה