עזרה ממי שטס עם אוסטריאן או סוויס

tomgi

New member
עזרה ממי שטס עם אוסטריאן או סוויס

שלום, אני מבקש עזרה ממי שהולך לטוס עם לופטהאנזה, סוויס או אוסטריאן אירליינס בקרוב. יש להם מבצע של חבר מביא חבר למועדון הנוסע המתמיד שלהם. במבצע הזה מקבלים 2000 מייל (גם החבר המביא וגם החבר החדש), ואני רוצה להגיע ל15000 מייל (בשביל הכרטיס בונוס שלהם ) כדי לעשות לאמא שלי הפתעה ולשלוח אותה לחופש בספרד. אם יש מישהו שהולך לטוס איתם והוא לא חבר הנוסע המתמיד שלהם, אני אשמח אם תצרו איתי קשר. תודה :) טום. [email protected]

tomgi

New member
ב23 מילים

קצת טיפשי להגיד על משהו שהוא לא חוקי בלי לבדוק במה מדובר.. כנס לאתר שלהם ותראה בעצמך (למרות שאני מניח שאתה סתם מטרידן)

רוניללה

New member
האמת שהייתה לי דרך לעזור לך..

אבל בגלל שהתחצפת למקס, אתה יכול לשכוח מזה.

קרא והפנם

מתוך תנאי המבצע של MILES & MORE:
Referring fictitious friends or acquaintances for the purpose of earning miles is prohibited. Doing so can lead to being banned from the program.​

tomgi

New member
משעמם לך בחיים, אבל לי יש יותר זמן

לידיעתך, חברים או מכרים פיקטיביים מוגדרים כיישויות שאינן בני אדם אמיתיים (מתוך תשובה של miles and more help desk). הפסקה שציטטת באה להזהיר לבל ייפתחו חשבונות כפולים לאנשים זהים לצורך צבירת מיילים. במקום להתנצח בלי תכלית, אולי תזמין איזה טיסה?

למה אתם יורדים עליו? לא יפה

זה נשמע מאד לא הגיוני שמישהו בחברת תעופה יגדיר חוקית מיהם המכרים או החברים שלך? האם חברי הפורום הם לא חברים? מי אמר שזה צריך להיות חברים מהקיבוץ או מהילדות? איך הם רוצים להוכיח שמישהו הוא לא חבר שלך? דווקא מבחינה שיווקית הם רוצים כמה שיותר לקוחות חדשים אז נשמע לי ממש מטופש שהם יערכו לך חקירה צולבת מי החברים שלך ומאיפה אתה מכיר אותם. לגבי הההצעה של אוסטריאן והחבר החדש שלנו בפורום, אני מוכנה לעזור לך לקבל עוד מיילים, אבל התשלום על הכרטיס עלייך
הוואי בזמן זה בשנה יהיה נחמד

למעלה