עזרה מכל מי שהיה בגיבוש טייס

bembembigolo

New member
עזרה מכל מי שהיה בגיבוש טייס

זומנתי לגיבוש טייס הקרוב ב28 לחודש.. רציתי לדעת איפה נערך הגיבוש? כמה אנשים יש בגיבוש? מהו סדר היום בגיבוש? האם הוא באמת לא קשה מבחינת כושר? תודה לכל העונים!!

varui

New member
אני מבקש לא לענות

הוא מבקש דברים מסווג למשל איפה נערך גיבוש

varui

New member
קודם כל שמור על פה שלך

אני לא יודע אם אתה כבר חייל או לא אבל אני ראתי פה עבירת ביטחון לכן אני ביקשתי לא לענות

ק ד ו ש

New member
מה עבירה??

קודם כל, כן, אני חייל. נמשיך בזה שמה כולם אוכלים סרטים על בטחון שדה?? לפני כמה שנים היתה תוכנית טלויזיה על גיבוש טייס ואמרו בדיוק איפה זה אז אתה אומר שזה עבירה על ב"ש?? איזה סודי זה.. ואווו, רק שהמחבלים והסורים לא ידעו איפה הגיבוש, כי אז הם יבואו לחבל בתוצאות.

varui

New member
בסדר

אולי תגיד לנו איפה יושבים סיירת מטכ"ל אני יודע איפה הם יושבים אני רוצה שאתה תגיד את זה

Bombardier1

New member
אני יודע בדיוק איפה הם יושבים...

ומה אתה כ"כ מתלהב מעצמך. שב בשקט.

bembembigolo

New member
עזבו שטויות מישהו יכול לענות לי?

אחרי שהבנו שזה לא סודי ולא מסווג אפשר לענות לי..

t0mEsh

New member
כנס אחי

אני כמעט בטוח שהגיבוש נערך בבסיס בחצרים מתחילים אותו בסביבות 200 איש ותתפלא - אבל הוא בין הקשים פיזית יותר פרטים ותשובות תקבל בחלק של המאמרים של חברי הפורום: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/default.asp?forumId=164&c=1002&sc=345&ssc=119 רק לציין, לא הייתי בגיבוש אישית (נפלתי שלב קודם). מה שכתבתי כאן שמעתי מחברים שכן היו שם. בהצלחה

גיבוש טיס

בחצרים, כ600 אנשים, הרבה תיזוזים והקפצות + מסעות + משימות, קשה אבל מי שרוצה גם ישרוד. תשובות בהתאמה לסדר השאלות.

yzx1

New member
אגב

פירסום מיקום של טיסות זה לא סודי ואני לא חושב שזה עבירה על ביטחון שדה

yzx1

New member
אוקי עכשיו אני יודע

שאסור לי לפרסם את מיקומם כי זה עבירה על ביטחון שדה

elig19

New member
הגיבוש נערך בחצרים... מתחילים אותו

בסביבות ה700 איש (קצת פחות אבל זה לא עקרוני).... מסיימים אותו בסביבות ה550 לפחות.... מתקבלים בסופו של דבר בערך 250 הוא לא כל כך קשה מבחינת כושר..... סדר היום בגיבוש הוא: תיזוזים ומשימות ביום, הקפצות ותיזוזים בלילה (באמצע השינה מקפיצים לאיזה חצי שעה בשביל שהמפקד הסמל יתזז אותכם קצת) ואז חוזרים לישון עד הבוקר... עוד משהו?

spider001

New member
הנתונים המספריים לגביי הגיבוש

ממש לא נכונים, בכל מקרה הגיבוש קל פיזית וקשה מנטלית בגלל זה הרבה לפלפים עוברים אותו, לצערי לקורס טייס מגיעים הרבה לפלפים שאפילו להגן על עצמם הם לא הכי יודעים, מקווה שמתישהוא יגיעו למסקנה שכדאי לעשות סלקציה גם על פי כושר פיזי ולהגביה הרף. אם אתה עקשן ורוצה להיות טייס ותעשה הכל כפי שאומרים לך ותעבור את הגיבוש, רוב הסיכויים שתגיע לקורס.

spider001

New member
נ.ב היום השני הוא היום הקריטי ביותר

הרבה פוזואיסטים עפים ביום הזה ובכלל אנשים לא חזקים בנפשם ולא בטוחים מה הם רוצים.

glebRa

New member
מה אתה אומר?!

מדוע בקורס שלא דורש הכנה פיזית או כושר גופני גבוה (ביחס ליחידות התנדבותיות אחרות כמובן), יידרשו המתגייסם והמתמיינים אליו להפגין את חוסנם הגופני. מילא אם מדובר במיון לשייטת 13/מטכ"ל/שלדג/פלס"ר כלשהו וכד', אשר שם יש דגש די גדול על האלמנט הפיזי.

למעלה