עזרה? מישהו? תודה.

עזרה? מישהו? תודה.

הייי ! כתבתי כמה משפטים באנגלית ואני לא רוצה שיהיו טעויות בדקדוק אז אני אשמח אם תוכלו לתקן לי את הטעיות שיש לי. תנסו לא לשנות לי מילים כי זה משפטים שלכל מילה הייתי צריכה להתאים משפט. 1.I hope to excel in studying. 2.It's a big pride to get the first place in the competition. 3.You souldn't retire from your basketball team. 4.When you are writing a composition in English,you are restricted,because you can't write more than 140 words. 5.Whereas I arrived home,i feeded my dog. 6.Every night, my parents wait for me with a big concern. 7.The defeat ot the test made me feel bitter. 8.The quatation from the song excited me. 9.My brother's rank in the military is high. 10.The contenders list to win the money was dismays. 11.I am pleased to announced that we have a trip. תודה רבה ! מתה עליכם.

aphrodita19

New member
לדעתי

הרוב נראה בסדר, 5-6 נשמעים לי מוזר, וב11 יש בעיה של זמנים (מתחיל בהווה וממשיך בעבר)

רן88

New member
מסכים איתה ומוסיף תיקונים...

5 ו-6 נשמעים מוזר, אבל בכל זאת אפשר להשאיר אותם. ב-7 אני לא יודע אם המילה שהיית חייבת להשתמש בה היא defeat, אבל היא לא הכי מתאימה להקשר של מבחן (יותר מתאימה למלחמה, לקרבות). ב-11 רשמי announce, בלי d.

taliF454

New member
אני מוחה נמרצות על השימוש בFEEDED!

וזאת למרות שאני עצמי משתמשת בBADDEST כל הזמן.. תוגמש השפה האנגלית לאלתר!

אור 1000

New member
נכון מאוד

feed-fed ובמשפט 5: concern לא מקבל a לפניו. ועדיף great concern

למעלה