עזרה. מישהו יודע?

For Eternity

New member
עזרה. מישהו יודע?../images/Emo15.gif../images/Emo34.gif

מישהו יודע על חנויות רכיבה שנמצאות בלונדון? והכי חשוב שלא יהיו יקרות יותר מדי... זה די דחוף כי אני טסה מחר...
תודה

ווינגז

New member
../images/Emo13.gif

יש שלוש חנויות ציוד שאני יודעת עליהן בתוך לונדון, קחי בחשבון שבלונדון אין דבר כזה "לא יקר", כי משלמים בפאונד - שזה שמונה שקלים לפאונד. אז ככה - אין לי כתובת מדוייקת, אני יכולה לתת לך תיאורים
1)יש את הרודס, שזה מן כלבו
ממש ממש גדול וממש ממש יוקרתי. לא ממש קונים שם כמו שכיף להסתכל, יש חתיכת ציוד, שווה ללכת לשם בשביל להזיל ריר
2) יש חנות אחת בתוך Hydepark, בעיקר למגפיים/דורבנות/שוטים וכאלה, לא כ"כ לציוד לסוסים כמו שלציוד לרוכב. שוב, אני לא יודעת לכוון אותך, אבל לא כזה קשה למצוא את זה... וגם אם הולכים לאיבוד - הנוף שם מאוד יפה, מנסיון
3) כשאת מגיעה לחנות בhydepark, תשאלי שם על חנות ציוד שנמצאת ממש חמש-עשר דקות משם (ברגל). זו חנות קטנה ונחמדה שיש בה הכל מהכל. יקר זה עדיין, אבל זה המקום היחיד שבאמת קניתי בו דברים כשהייתי שם. יש שם דברים מאוד איכותיים
שווה ללכת ביום הראשון כשאת שם, למקרה שתהיי שם מספיק זמן. ככה תוכלי להסתכל בקטלוג ולבקש שיזמינו לך את מה שאת רוצה (אם אין במלאי), ועוד להספיק לחזור ולקנות שם
סליחה על ההסברים הלא ברורים במיוחד.

Lulinelo

New member
ומישו יודע על חנויות בניו יורק אם

כבר מדברים על זה.. תודה

S H I L G I

New member
מנצל"שת..גם שאלה-עזרה

לכל בעלי הסוסים למיניהם-כמה עולה אצלכם פנסיון וחצי פנסיון [ועל אילו תנאים אתם משלמים?] [רק כדי לדעת את הסטנדרט במחירים..] תודה

SILVER LADY

New member
המממ

אצלנו בחווה זה 800 על פנסיון מלא ו400 על חצי פנסיון וזה כולל ניקוי תא [+נסורת כמובן] + אוכל וטיפול שאתה לא מגיע

Lulinelo

New member
אלוהיםם

אצלנו עולה 2200 לחודש, כולל אוכל+ניקוי (+נסורת), אפשרות לגרום בבוקר, מכונה, וטרינר צמוד, ביטוח, הובלה ועוד דברים שלא עולים לי כרגע אבל כמובן בתוספת תשלום. חצי פנסיון 1100, 3 רכיבות בשבוע

c h e R s o n

New member
חחחחחחחחחחחח

קרעת אותי אם הבדיחה הזאת....
אצלנו עולה 750 לחודש.. (וטרינר רכיבות ועוד ועוד שאני לא זוכר..)

c h e R s o n

New member
זה היה החצי

מלא זה 1500 כולל הכל (בלי ביטוח) שחכתי לרשום את זה בהודעה הקודמת..

לא כל כך נכון

יש ביטוח אני לא אתחיל לפרט את הפוליסה על גבי הפורום אבל כן יש ביטוח פשוט הביטוח שהיית צריך לעושת בעצמך הוא בשביל להתחרות אבל לסוסים בפנסיון[לפחות לפרטיים אבל זו פוליסה של כל החווה] יש ביטוח.

kenz

New member
הנה האתר

זה אמנם קצת רחוק, אבל שווה לבקר, חנות מאוד נחמדה... http://www.college-farm.co.uk אם אני זוכרת נכון צריך לקחת את הTUBE השחור (NORTHERN) ואז קחי אוטובוס עד לתחנה שקורבה לחנות (תשאלי את הנהגים) לפי הכתובת, כי זה חתיכת הליכה (למרות שזה בירידה, זה בערך חצי שעה...) יחסית ללונדון זה ממש לא יקר. ונחמד לצאת מהעיר (זה בזון 4 נראה לי...) בהצלחה... ד"א REGENT PARK ROAD, זה לא ליד הREGENT PARK.

למעלה