עזרה ליח"צ המתחיל-קומוניקט ואיתור דוא"ל

yairilan

New member
עזרה ליח"צ המתחיל-קומוניקט ואיתור דוא"ל

שלום, כיועץ עסקי/שיווקי אני מנהל הפרסום של רשת פאבים בתל-אביב, אך נושא יח"צ די חדש לי... בקרוב יש אירוע גדול מאד באחד הפאבים, כזה שיעניין מאד את התיקשורת ( כי הם גם התעניינו בעבר ) והבנתי שבעולם יחסי הציבור, נהוג להוציא "קומוניקט" שמדכן את הכתבים הרלוונטים בעניין. שאלותי הן שתיים: 1. קבלת טיפים לתוכן של הקומוניקט. 2. והכי חשובה - איך אני משיג את כל הכתובות דוא"ל של הכתבים הרלוונטים לחיי לילה, אוכל, מוסיקה ואלכוהול? תודה רבה!

AvinoamS1

New member
מדריך יחצ לעצמך

היי יאיר אתה מוזמן להוריד את המדריך באתר שלי הלינק מופיע למטה. יש שם תשובות לשאלות שלך.

מוזמן להיכנס לאתר שלנו

יש שם טיפים שיוכלו לעזור לך. ומעבר לזה לגבי רשימת עיתונאים, יש את מערכת אינפור. בהמון הצלחה לי טורסטון עדני- שירון יחסי ציבור

beautyMe24

New member
הצעה מעניינת ...

היייייייי, שמע בתור מתחיל בעסקי היח"צ, אמנם הטיפ שלי הוא לא בעניין יחסי ציבור, אבל יכול לשדרג אותך בצורות שאתה לא תאמין... האמת שמדובר במערכת ניהול עסקים קטנים, שקראתי עליה בדה-מרקר, קוראים לה HAAL1 וזה בס"הכ אתר אינטרנט ידידותי, שאתה מנהל את כל התיקי לקוח שם, אתה יכול להוציא לכולם בו זמנית פקסים עם ההודעה לעיתונות וכאלה, אתה יכול להפיץ בה SMS לכלל הרשימה, ובכללי לניהול העסק, יש שם ים שירותים של הפקת חשבוניות גם, ויצירת שיתופי פעולה בין בתי עסק, שזה די מגניב אם יש לך משרד יח"צ אחר שאתה עובד מולו, אפשר לתאם דברים, וכו וכו'...

למעלה