עזרה לגבי צ'ינצ'ילות!!!!!!!!!!!

• פותח הנושא talkk
  • פורסם בתאריך

talkk

New member
עזרה לגבי צ'ינצ'ילות!!!!!!!!!!!

שלום לכולם! אני חדשה פה, אני גם בפורום תוכים! אני צריכה עזרה בנושא מכרסמים! אני רוצה לבנות כלוב ענקי לשתי צ'ינצ'ילות. יש לי כבר אחת (נקבה) שנמצאת אצלי מה-16.4 ואני רוצה לבנות כלוב לה ולעוד זכר/נקבה. מה אתם ממליצים? עכשיו, אני רוצה כמה שיותר פרטים איך לבנות וממה לבנות את הכלוב (אם אפשר מידות, בערך). בבקשה תפרטו מההתחלה כי אין לי שמץ קטן של מושג על בניית כלוב. אל תדלגו אל שום מילה, משפט או שלב!!!! כל עזרה תתקבל בברכה!!!!! טל

talkk

New member
אין אף אחד יודע../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מישהו יכול לעזור???????? טל

Neta222

New member
אולי תמצאי תשובות באתר הבא:

http://www.shorvet.co.il/text%2022.asp

אני לא יכול לענות לך אבל

צינצלה זה חייה כזאת חמודה זה שילוב של ארנב ואוגר והיא שיא המתוקה יש לה כזה פרצוף מתוק אולי שאני יהיה יותר גדול אני יקנה 1

talkk

New member
תודה... עוד מישהו????

אני יודעת שהיא מתוקה וח מודה כי יש לי אחת כזו!!!!!!! אני מתכוונת לקנות לה חבר. והאתר שנתנו לי, לא מספק מספיק מידע.... תודה בכל מקרה. אבל אם עוד מישהו יודע - תענו!!!! טל

puremelody

New member
צינצילה

אם את לא יודעת איך לבנות אולי תקני? בעקרון אפשר לבנות את הכלוב מחומרים שאי אפשר לכרסם - בחנויות יש רשתות מברזל אותם אפשר לחבר לשלד מעץ ....אני לא בניתי אז אין לי מושג...

puremelody

New member
בקשר למידות...

כמה שאת מוכנה שהכלוב יתפוס מקום... כשלי היתה צינצילה מזמן היה לה בית מפלסטיק קשיח עם 2 חלונות מכל צד (החלונות עשויים מרשת. והגג גם עשוי ממין רשת. בבית הזה עמד ענף עליו הצינצילה טיפסה.

למעלה