עזרה לגבי עמלות ני"ע

מצב
הנושא נעול.

DONABELA

New member
עזרה לגבי עמלות ני"ע

עזרה לגבי עמלות ני"ע
שלום לכולם- אני מתכוונת לפנות לבנק ולהתמקח איתו לגבי עניין העמלות, אני אשמח אם תוכלו לעזור לי ולספר לי כמה אני אמורה פחות או יותר לקבל ואילו תנאים מלבד הנחה בעמלות קנייה ומכירת ני"ע. המון תודה!

Planet X

New member
הנה

עזרה לגבי עמלות ני"ע
שלום לכולם- אני מתכוונת לפנות לבנק ולהתמקח איתו לגבי עניין העמלות, אני אשמח אם תוכלו לעזור לי ולספר לי כמה אני אמורה פחות או יותר לקבל ואילו תנאים מלבד הנחה בעמלות קנייה ומכירת ני"ע. המון תודה!
הנה
עמלות טובות זה בערך: 0.15% -0.1% בנ'ע ת'א 0.1% אגח 4 ש' לאופציה 0.15%+כמה דולרים בודדים קבועים לעסקה במניות NY בלי דמי שמירה,ניהול תיק,פתיחת תיק ועמלת ביטול עסקה אם הבנק שלך לא יסכים לתת לך את התנאים האלו תפני לבתי ההשקעות שתניהם דומים למ שרשמתי כדוגמאת טלנירי של הראל ובי טריידר של מגדל

DONABELA

New member
0.1-0.15 מהרווחים או מכל הסכום?

הנה
עמלות טובות זה בערך: 0.15% -0.1% בנ'ע ת'א 0.1% אגח 4 ש' לאופציה 0.15%+כמה דולרים בודדים קבועים לעסקה במניות NY בלי דמי שמירה,ניהול תיק,פתיחת תיק ועמלת ביטול עסקה אם הבנק שלך לא יסכים לתת לך את התנאים האלו תפני לבתי ההשקעות שתניהם דומים למ שרשמתי כדוגמאת טלנירי של הראל ובי טריידר של מגדל
0.1-0.15 מהרווחים או מכל הסכום?

talash50

New member
בשביל לדעת כיצד להתמקח יש צורך בכמה

עזרה לגבי עמלות ני"ע
כמה כסף יש לך? כמה פעולות את עושה בחודש ? אם תספקי לי תשובות לשאלות אלו אוכל לומר לך בדיוק כמה תוכלי לקבל . ( זה התפקיד שלי בבנק )

DONABELA

New member
פעילות בחודש

כמה כסף יש לך? כמה פעולות את עושה בחודש ? אם תספקי לי תשובות לשאלות אלו אוכל לומר לך בדיוק כמה תוכלי לקבל . ( זה התפקיד שלי בבנק )
פעילות בחודש
תאמר לי לצורך העניין על 100K ו-200K בין 2-3 פעולות חודשיות. נ.ב- המון תודה לכולם על העזרה

talash50

New member
אז ככה

אז ככה
במידה ואת סוחרת לבד: מהבנקים תוכלי לקבל תנאים של : -0.3%-0.2% על קניה ומכירה מעל עסקאות של 10000 ש"ח מתחת לזה לא הסתכלו עלייך.(וללא מינימום לעסקה) ובנוסף בין 25%-30% הנחה בדמי ניהול תיק ניירות ערך( מה שנקרא דמי משמרת) ד"א תוכלי לקבל תאנים יותר טובים בחברות ניהול פרטיות.( שווה לבדוק )

אולי תוכל לעזור גם לי

אולי תוכל לעזור גם לי
תיק של כ200 אלף בקרנות נאמנות + 50 אלף בקופות גמל לא עושה הרבה פעולות. לוקחים לי בעיקר על דמי החזקת תיק נירות ערך, שזה בערך חצי אחוז בשנה מכל הכסף שבקרנות נאמנות (חוץ מהעמלות שהקרנות לוקחות) יש על מה לדבר ? - ועם מי ?

yair24

Member
יש בהחלט על מה לדבר

אולי תוכל לעזור גם לי
תיק של כ200 אלף בקרנות נאמנות + 50 אלף בקופות גמל לא עושה הרבה פעולות. לוקחים לי בעיקר על דמי החזקת תיק נירות ערך, שזה בערך חצי אחוז בשנה מכל הכסף שבקרנות נאמנות (חוץ מהעמלות שהקרנות לוקחות) יש על מה לדבר ? - ועם מי ?
יש בהחלט על מה לדבר
בסכום כזה אתה יכול לדרוש שיורידו לך את דמי אחזקת הקרנות ל0.25% במקום 0.5% ופשוט להגיד להם שקיבלת הצעה מבנק אחר לסכום הזה. (רק ככה הם יורידו לך את העמלה)

yair24

Member
לדבר עם יועץ ההשקעות של הבנק

יש בהחלט על מה לדבר
בסכום כזה אתה יכול לדרוש שיורידו לך את דמי אחזקת הקרנות ל0.25% במקום 0.5% ופשוט להגיד להם שקיבלת הצעה מבנק אחר לסכום הזה. (רק ככה הם יורידו לך את העמלה)
לדבר עם יועץ ההשקעות של הבנק

talash50

New member
תגובה

אולי תוכל לעזור גם לי
תגובה
תוכלי לקבל הנחה של 30%-25% הנחה בדמי ניהול ני"ע( דמי משמרת) ואם לא תלכי לבנק אחר

מצב
הנושא נעול.
למעלה