עזרה לגבי אייפוד..

Micker

New member
עזרה לגבי אייפוד..

ההורים שלי כרגע בארה"ב והם החליטו לעשות לי הפתעה ולקנות לי אייפוד.. רק שאני ממש ממש לא מבינה בזה ועד עכשיו היה לי mp3 מאעפן כזה שאפילו לא השתמשתי בו.. קראתי על הטאצ' הקלאסיק והנאנו וידאו החדש.. רק שאני לא יודעת בדיוק מה מתאים לי. נראה לי שהטאצ' מיותר כי אני לא רוצה להוריד סרטים אבל מצד שני אולי אם תהיה את האופציה.. וגם אני רוצה להוריד תמונות לאייפוד :) עכשיו יש לי משהו כמו נניח בלחץ 1000 שירים שאני אשכרה שומעת.. בוא נגיד 1500 כי אני בטח יעלה עוד דיסקים למחשב ברגע שיהיה לי אייפוד.. השאלה מה הוא האייפוד בשבילי? אני לא עושה איתו ספורט יותר מדי, למרות שעל ההליכון יכול להיות נחמד, אבל לא מחייב.. מה ההמלצות שלכם?! לגמרי הלכתי לאיבוד בכל הדיונים כאן בפורום

blue110

New member
תשובה

אם את לא מתכוונת להפוך את האייפוד לסיפריית וידאו אז אני בטוח שנאנו דור 3 (עם הוידאו) יתאים לך הכי הרבה. 4 גיגה או 8 יספיקו לשירים שלך לתמונות כמובן , חשוב לציין שרואים את התמונות באיכות גבוהה מאוד! וגם הוא תומך בוידאו. ההבדל בין הדור ה3 ל2 זה הוידאו גודל ואיכות המסך בעיקר . מקווה שעזרתי

Micker

New member
הדור ה3 זה הדור החדש?

אני התכוונתי לחדש חדש נאנו וידאיו 8 ג'יגה.. סורי על הבורות :)

LinkTree

New member
כן דור שלישי זה החדש

כמה כסף יש לך לבזבז? איזה גודל את מעדיפה אותו? קטן ממש (ננו) או גדול יותר - (כמו הטאצ')

Micker

New member
אין לי בעיה של כסף..

וזה גם מארה"ב אז זה יותר זול.. הטאצ' יותר טוב? מה הגודל שלו?

ביאטה

New member
למה לקנות את הנאנו ?

ולא לקנות כבר את הקלאסיק החד של ה 30 או 80 ג'יגה , שיהיה...?

Micker

New member
אני לא רוצה לקנות "שיהיה"

אין לי מה לשים ב30 ג'יגה.. אני צריכה משהו שיתאים לצרכים שלי.

D a r k M

New member
../images/Emo207.gif

שאלה.. חיפשתי בפורום ולא מצאתי ממש=/ מישהו פעם הזמין מהחנות של אפל?(מהאינטרנט) יודעים כמה עולה משלוח לישראל? ותודה רבה: )

למעלה