עזרה! יש לי יצירה בלי שם, של המלחין

DarkRed

New member
עזרה! יש לי יצירה בלי שם, של המלחין

"גלוק". (Christof Willibald Gluck) ביצירה משתתפים שני כלים בלבד: כינור בליווי פסנתר. למישו יש מושג? תודות! ערב מצוין

osnat121

New member
יצירה

כנראה שאף אחד לא יודע. יכול להיות שזה קטע מתוך אחת האופרות שלו, מעובד לכנור ופסנתר. אם יכולת לרשום את התווים גם אם לא בסולם הנכון, אולי מישהו יזהה.

ניחוש

זה כנראה Orfeo ed Euridice: Dance of the Blessed Spirits בעיבודו של פריץ קרייזלר. נסה/י להאזין בלינק הבא http://mfile3.akamai.com/14123/wm2/muze.download.akamai.com/2890/us/uswm2/_!/964/442964_1_04.asx?auth=daEb6aNdMauaEbOa5dobfbicxaPaGblc7bX-bd.As.-Ci-idjek&aifp=1234&obj=v31007

DarkRed

New member
זה לא בתוים, אלא בדיסק...

אז אני אנסה לכתוב את ההתחלה.. תודה!!

dombi7

New member
לדעתי מדובר ב...

מלודיה לכינור ופסנתר של גלוק. תחפש בגוגל: Melodie. וכמובן גם גלוק באותו החיפוש... אחרת זה יוציא לך מיליוני תוצאות.

DarkRed

New member
חדשות מסעירות! ../images/Emo140.gif

צדקת! אני פשוט לא זיהיתי את זה. האמתי שלא הצלחתי להיכנס לקישור שלך, אז מצאתי קישור בכוחות עצמי, כנראה שלא נפלתי על הקישור הנכון ולכן לא זיהיתי... אז תודה על הניחוש! תודה!!!!!!! ערב נפלא1

אפשר לקבל לינק

משום מה אני מה שאני מוצא ב Melodie ו gluck זה אותה מוסיקה שבלינק שצרפתי רק בשם אחר. תודה

DarkRed

New member
הלינק../images/Emo13.gif

הנה הלינק: http://www.amazon.com/gp/product/B00004XST2/sr=8-3/qid=1140554618/ref=sr_1_3/104-7249775-1836760?%5Fencoding=UTF8 אחרי שאתה נכנס אליו, תרד קצת למטה ותקשיב ל-melodie, זה מס' 9. תהנה!
נ.ב. זה משמיע רק חלק, לא הכל..

יישור הדורים

כל הפרטים שרשמתי היו נכונים, פרט לשם הקטע עצמו. זהו בלט מתוך מערכה שניה האופרה אורפאו ואאורידיצה של גלוק (קטע מס' 30). (הקטע של ה blessed spirits הוא אחד לפניו מס' 29). וזה אכן עיבוד של קרייזלר לכינור ופסנתר (התווים לפני). אכן קטע יפה. ניגנתי אותו בחצוצרה.

DarkRed

New member
אכן, כפי שאמרתי, צדקת- רק שלא

הצלחתי להיכנס לקישור ולכן הסתבכתי... מעניין איך זה נשמע בחצוצרה
תודה ויום מצוין!

DarkRed

New member
דווקא מקודם צדקת!

זה ה- blessed spirits ולא הבלט... זה מתחיל מהאמצע של הקטע.

אלא שני קטעים שמופיעים ברצף

באופרה. שניהם קצרים למדי. הקטע שמנוגן בכינור ומכונה מלודי הוא לא הblessed spirits. למרות שכך באמת חשבתי כשכתבתי את ה"ניחוש". זה הקטע שמופיע אחרי. זה לפי הפרטיטורה.

למעלה