עזרה טכנית

wingdhors

New member
עזרה טכנית

המממ...., הרבה זמן לא התחברתי ואני שמח לחזור, הספקתי בתקופה שנעדרתי להכנס בחזיר בר ^^ יצאתי יחסית בזול. במסגרת תיקונים עצמיים לאופנוע אני חייב לחבר כמה ברגים בריפלקטור של הפנס אבל נתקלתי בקושי: האם למשהו יש מושג איך אני יכול לפתוח את הפנס הקידמי של SUZUKI XF650 משום מה יש שם מעין דבק פלסטלינה מסביב :S תודה ושבת שלום.

redrider

New member
כן עשו את זה בטכנולוגיה מיוחדת

שנקראת שיפצור באמצעות חומק מסתורי שנקרא סיליקון... הידע איך להתמודד איתו אבד בתקופת מלחמת בר כוכבא אבל לך תדע...

yoshi6

New member
אתה מדבר על הגומיה שעוטפת את המנורה?

וממוקמת מבפנים?

wingdhors

New member
לא נראה לי שזו גומיה...

נראה כמו חומר לבן דביק דמוי פלסטלינה....לא נראה לי שזה סיליקון.

yoshi6

New member
נראה באמת כמו סילקון

ע"מ לשמור על הבורג מחלודה וג'יפה. נראה לי פשוט לקלף ולהוציא הבורג. שיחקת בפאזל בילדות? הפלסטיקה של הרוח מאוד דומה.

Ad H

New member
../images/Emo99.gifומה רע בסיליקון...?!../images/Emo99.gif../images/Emo68.gif

shifezik

New member
לזה התכוונת

סידורים בירושלים

wingdhors

New member
בעית גישה

מנסה להראות בסקיצה, אין גישה ישירה למקום בגלל המגרעת שיש...מעולה לחסימת לכלוך מים וכיו"ב אבל לא ניתן לקלף...כאילו המתכננים רוצים למנוע תיקון ולגרום להחליף הכל קומפלט - לחסוך מאמץ למוסכניק ולהרוויח כסף. דחוף...רעיונות ? ד"א הפנס זהה לזה של היאבוסה.

xfwind

New member
../images/Emo88.gif../images/Emo218.gifממה שאני זוכר

חזית הפנס השקופה וחלקו האחורי מודבקים באופן שאינו מאפשר פתיחה, אלא אם אתה רוצה לשבור אותם
היה לי פעם עניין עם הפנס הזה ופרקתי אותו. נוצרה עכירות בתוכו והייתי בטוח משך תקופה ארוכה שמדובר בעכירות של הרפלקטור . בדקתי אפשרות לקנות פניסים בכל מיני מקומות (זהירות מהאנגלים יש להם פנס עם אלומה שונה בהתאם לצד הנהיגה). בסופו של דבר במקרה (תודה דובי
) גילינו שמדובר באבק לבן ןתו לא. מאז מנקים עם לחץ אויר וזהו.

kangal

New member
מנסיוני עם הרוח - לא מתפרק

יש לך את אופצייה האיביי אוסטריה או גרמניה אם הדבר קריטי. למה אתה צריך בכלל לפתוח את הפנס?

wingdhors

New member
לצערי לא הייתה לי ברירה :S

כבר הרבה זמן לא מצליחים לכוון לי את הר\אור הגבוה, ואז ראיתי מבעד לזכוכית ברגים מסתובבים בפנים. לאחר הפירוק נמצא שהתושבת שאליה מחובר הפנס הגבוה חופשית ו"רוקדת בפנים" וכדיל לחזקה אני חייב גישה נורמלית ולא דרך חורי הנורות....מדכא והאמת גם מכעיס שנראה כי לא אוכל לפרק את הפנס...

Bearing

New member
אם אין בררה אחרת פשוט תחתוך

את החומר הפלסטי הזה, לאחר מכן בסגירה תשתמש בדק אפוקסי (או פלסטלינה אפוקסית - שזה כנראה החומר שנמצא שם). גם אם הפינים קצת ייפגעו בפתיחה האפוקסי ידביק את מה שישאר מהם למקום מאד חזק ולדעתי לא תהיה בעייה.

wingdhors

New member
נראה לי קצת בעייתי לחתוך

פוחד לעשות נזק, למרות שבכל מקרה החלופה זה חלק חדש.... אולי לחבר אורות גבוהים חלופיים.... אשמח לעוד רעיונות... בכל מקרה תודה. שבוע טוב.

Bearing

New member
קח לבעל מקצוע שמשפץ פנסים

לרכב, יש ל מיני כאלה בדרום ת"א.

yahelk

New member
גם לדעתי הדרך החידה לפרק את הפנס היא לשבור

אותו. מצד שני אם יש לך שתי מנורות ראשיות בפנס אז לאף אחד מהעונים שמעלי (כולל אותי) אין דגם עם פנס כמו שלך. בכל אופן הפתרון שלי היה להוסיף שייבות לברגים שמחברים את הפנס לשלדה הקדמית (או איך שלא קוראים לזה) וככה להוריד את האלומה (שעדיין מכוונת די גבוה)

wingdhors

New member
תודה על הריון אבל

זה לא יעבוד כימדובר על 2 נורות נפרדות ולאור הגבוה ישנה תושבת בתוך הפנס אשר השתחררה... לצערי משחק עם שייבות על כל הפנס כמכלול לא יעזור פה... משפץ פנסים - המלצה ?

wingdhors

New member
../images/Emo9.gif הרעיון...לא עוד הריון בבקשה...

מספיק לי ולאישתי 2 ילדים...כרגע ^^

למעלה