עזרה!!! ומהר!!!

למה אתם חושבים שהייתי כזה עדין ..

הנ עוד כמה דברים ממוחי הקודח ... אם אני לא טועה היתה זו ההפצה הראשונה של red hat שהיתה בה התקנה גרפית ... מעבר לבעיית הלילו היה לה גם מגבלה על גודלי מחיצות (מי שמע אז על דיסקים גדולים .. למרבית המשתמשים הביתיים היו דיסקים של 2 - 2.5 ג´יגה ) .. ובקשר לבעיה .. הומלץ לך לחפש משהו אחר .. לא מתאים לך .. יופי - רק תזכור שאתה עשוי למצוא את עצמך "דופק את הראש בקיר " - כמו שרובינו עשינו לא פעם (לפחות בהתקנות הישנות..) .. זה שאתה רוצה את זה עוד היום בערב מותקן ... ממש נוגע לליבי העקום .. גם אני רוצה להיות היום בערב על החוף בסיישל - אז מה אם אני רוצה ..

משהו קטן אחרון ..

אף אחד לא צוחק עלייך .. ואני לא מבין למה אתה חושב שכן .. באופן אישי אני לא מכיר אותך .. ואני צוחק רק על החברים הקרובים שלי .. שהם כולם עקומים כמוני .. כך שאתה יכול להיות בטוח שאף אחד לא צוחק עליך ..

SimSimon

New member
הצלחת קצת לנחמם אותי

ואפילו להעלות חיוך על הפנים המתוסכלות שלי שמע, אף פעם לא מזיק לחלום ולא אכפת לי שצוחקים עליי ואני מבין למה כן התכוונתי שיותר תעזרו לי ככה בתחלס ואם נגיד אני ינסה להתקין גרסה 6.2 אבל נדמה לי שהדיסק פגום זה יהי יותר טוב? או מנדרייק 7 גם נדמה לי פגום ועוד בקבצי RPM של המערכת למרות שהם גם ישנים אבל יותר חדש משש אחת

SimSimon

New member
קצת יותר לפרט

איזה בעיה ואיזה בדיוק חומרה אחרת קצת יותר לפרט אפשר?

Nir47

New member
חחח... מחשב משנת 2002 מה זה אוטו?

אוקי שמע, החומרה שלך די חדשה אפשר להגיד אבל ההפצה לא תומכת בהרבה דברים שהלוח שלך תומך בהם אז סליחה זה אסוס חרא של לוח הייתי לוקח את הEpox 83ka+ ןסוגר עניין. בכל מקרה תקשיב לחברה פה יש גם פה כמה חברה שמוכנים לשלוח לך את Rh 7.3 בחינם. אני חושב שנדב שולח בחינם או שמקסימום תחזיר לו דיסקים.

SimSimon

New member
סבבה מי זה נדב?

אני גר בסביבת מודיעין ולומד בלוד אז אם למישהו משעמם יכול להביא לי דיסק שאני יצרוב או שישלח לי או מקסימום אני יכול להחזיר

mavor

New member
אני חושב

שיש לי מחר קריעה במועצת הפועלים בלוד נדב

beitar

New member
אני מניח שנדב עכשיו מאדים ומורט

את שערותיו, לנוכח הנידוב. אני מצטרף להמלצה - נדב יישלח בכיף את הדיסקים. צור איתו קשר בפרטי.

mavor

New member
ועל זה אמא

שלי אומרת : תמיד דופקים את האיסקימאים !!! נדב

SimSimon

New member
אז אם אתם אומרים מחיצות קטנות אז...

לעשות 3 מחיצות של fat כ extended dos logical drive ופאט לא תומך מעל שני גיגה אז זה יהי בסדר?

תמר,

New member
המחיצות של לינוקס

הן לא מסוג fat, זה מחיצות ל-dos. המחיצה הנפוצה של לינוקס נקראת ext2, ויש גם סוג נוסף עבור ה-swap. בכל מקרה, אתה יכול ליצור מחיצות קטנות מאיזה סוג שתרצה, ואחר כך לשנות אותן בעזרת fdisk של לינוקס.

תמר,

New member
המחיצות של לינוקס

הן לא מסוג fat, זה מחיצות ל-dos. המחיצה הנפוצה של לינוקס נקראת ext2, ויש גם סוג נוסף עבור ה-swap. בכל מקרה, אתה יכול ליצור מחיצות קטנות מאיזה סוג שתרצה, ואחר כך לשנות אותן בעזרת fdisk של לינוקס.

SimSimon

New member
השעה 23:44 וללא הצלחה

עם העצות שנתנו לי פה כמה חברה לא ממש יצא לי ההתקנה בכלל התחרפנה הפעם אז אולי מישהו שהתקין את זה או חושב שיודע אולי יש לי 10 גיגה UNALOCATED מה אני עושה להם ואיזה מספרים אפשר עם FDISK ויש לי גם PARTITION MAGIC 6

SimSimon

New member
השעה 00:24

אחרי ניסיון התקנה של מנדרייק החשש שלי התאמת הדיסק של ההתקנה היה פגום ההתקנה עצמה עברה די חלק רק בחלק מהקבצים הוא נתקע קצת שאלו היו הפגומים ההתקנה לא אמרה דבר הכל קשורה כאילו ובסוף ההתקנה לא הצליחה להתקין את לילו על המחשב רק על דיסקט וכשהפעלתי את הדיסקט אחרי שהוא עלה היה לי הזערה ואחרי זה שגיאה ב שורה של הקרנל init not found (חבל שהקובץ קרנל היה פגום) טוב מחר ננסה לשבור תראש שוב אם לא תעזרו לי,ננסה 6.2 למרות שגם זה נדמה לי ידק ואז נחזור לניסיונות של 6.1 לילה טוב לכולם מחר צריך ללכת לרבוטה ב-8 ...

Tuxaco

New member
I´ll give you newer Cds

can you get to rehovot? as far as i remember it´s about 15 minutes via bus from lod.

SimSimon

New member
לא משנה כבר

הדיסק של רד הט 6.2 גם דפוק וגם של שש אחד וכן הצלחתי להפעיל את ההתקנה שלו אבל זה נדפק... נדמה לי שלפני כמה ימים חרשתי על הסידי והצורב בו זמנית כמה שעות והם קצת התחרפנו לי ולא קוראים טוב דיסקים או שבאמת הדיסקים שקיבלתי לא טובים ננסה להשיג דיסקים חדשים (רצוי גם עובדים)

למעלה