עזרה וביקורת לגבי ג'טרו טול

eld453

New member
עזרה וביקורת לגבי ג'טרו טול

רציתי לשמוע את דעתכם לגבי שניים של ג'טרו טול: סילחו לי על העברית "פאשן פליי" ו"מינסטרל אין דה גלרי" איך לדעתכם? בהשוואה לthick as a brick? אקוולנג? איזה סגנון זה? ביחס לשאר של טול? בקיצור, אם תוכלו, תנו לי קצת משלכם. תודה וברכה !!

zamibc

New member
אז...

ג'תרו טאל להקה גדולה שהייתה פעילה לזמן ארוך ביותר (פעלה ב-4 עשורים שונים) ונגעה במגוון סגנונות: החל מבלוז רוק לפולק רוק לפרוג. האלבומים שאתה שמעת נמצאים ב"טור הזהב" של הלהקה שהוא בין סטנד אפ (69) להבי הורסס (80?) ונחשבים לבולטים למדי. א פשן פליי הוא ביחד עם עבה כלבנה הכי פרוגי מאלבומיהם, אך אני באופן אישי לא מחבב והוא גם נחשב לפחות טוב. מינסטרל נמצא גם הוא בתקופה הפרוגית והוא דיסק נהדר (לדעתי השלישי הכי טוב שלהם). שני הגדולים של הלהקה הם ללא ספק אקוהלנג ותיק אס א בריק ושניהם הם ללא ספק יצירות מופת (אם כי אקוהלנג לא ממש פרוג אבל לויכוח הזה לא נכנס). אם לא הייתי ברור אז הנה: קנה מהר את שני האלבומים האלה ואם תרצה עוד תמשיך לסטנד אפ וסונגס פרום דה ווד. אגב מבטאים טאל ולא טול.. כדאי לקרוא הביקורות באתר של ברייטמן

zamibc

New member
אוופס...

הבנתי ששאלתך הייתה הפוכה. לא נורא. בכל מקרה עניתי לך קצת, לדעתי כדאי לך להמשיך בסדר כזה: מינסטרל סונגס סטנד אפ ו-א פשן פליי בכוונה לא ברשימה....

The West Star

New member
הייתי קודם הולך על סטנד אפ

ולא על סונגס פרום א ווד, כי לשעתי זה דיסק מאד מאד לא טוב, אולי וור צ'יילד, אבל בהחלט כדאי להמשיך עם מינסטראל אין דה גאלרי, ממש דיסק יפיפה

eld453

New member
תודה חבר'ה, למעשה..

מה שיש לי זה סטנד אפ, סונגס, אקוולונג "אז א בריק" ובנפיט. מרובם אני מרוצה עד השמיים, פשוט רציתי לדעת האם השניים ששאלתי עליהם, הם מהליגה הזו, וכו... אני מודה לכם על תשובתיכם. שבת שלום.

למעלה