עזרה דחופה

עזרה דחופה

היום זה הסוף שלי אני הולכת להתאבד היום פשוט נמאס לי שכבר אין לי עבודה ולהחזיק הדירה מהקיצבה פשוט זהו היום אני הולכת להתאבד וזהו רק להתאבד

היי שריתי

ממש חבל שאת חושבת ככה מה זה דירה יש כל כך הרבה פיתרונות קחי אויר תני לכאב לעבור שיחלוף בסוף הכל מסתדר

iguana tsehuba

New member
לא!

את לא.את תלכי לחפש עבודה!אפילו מלצרות!אפילו משק בית! אפילו לויודעת מה! כל דבר שישמור לך על החיים היקרים יותר מכס8ף!! ומה עם אהבה? ומה עם האנשים מאחורייך?ומה עם ע צ מ ך ? זה לא נחשב? העיקר כסף? אז מה כל החסרי דיור לדעתך צריכים להתאבד? מה פתאום! ועוד את במקום טוב,לך לפחות יש דירה.תודי לאלוקים על כל ה טוב!! תסתכלי על חצי הכוס המלאה,גם עם קשה. כן! גם אם קשה! בקצב שלך כבר לא היו אנשים בעולם,:) מה זה כל קושי לרצות להתאבד? זה לא רציונלי פשוט.שולחת חיבוק ענק ענק.קחי משו להרגע ואז נחשוב מה לעשות.מחר יורם חדש! תגידי את בטיפול?זה חשוב שתלמדי איך להתמודד עם דברים ויש טיפולים פסיכוטרפיסתיים בלי כסף.עשי הכל כדי להשיג טיפול.בהצלחדה

אל תתאבדי

חבל. את ענין הכסף והעבודה תוכלי לפתור במוקדם או במאוחר ולחזור להיות מאושרת, אל תפחדי ואל תאבדי את חייך בגלל זה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שיריתי יקרה לנו מאוד

קשה מאוד להחזיק דירה כשאין עבודה מצד שני שווה לחכות רגע אחד לפני שבוחרים בדרך שאין ממנה חזרה,לנסות לשוחח איתנו על אפשרויות אחרות. לפעמים כשהכל כל כך קשה וחונק,קשה להתמודד לבד,תשארי איתנו כאן ביחד

להבון

New member
הי שרית

שלום לך שרית ואלה שרית החיים קשים אני לא מתוכח איתך על זה ביכלל אני רק אומר שכל דבר הוא חולף חבללפספס הזדמנות שאולי ביום בהיר אחד תצלחי המילחמה היום יומיתל שלך ואני לא מכיר אותך מהיום אני יודע אתהמלחמה שלך אני יודע שאת לוחמת ליפעמים חש כוחך אז בואי הישעני עלי אד יחזרו כחותיך אז באמת קל לי לדבר אבל את צריכה לעשות מקווה שתצליחי בעשיה ותמשיכי בדדרך הקשה שלך להבון

למעלה