עזרה דחופה!!!

blue storm

New member
עזרה דחופה!!!

אני צריכה למצוא סרטים משנות ה-80 שיש בהם שני דמויות. אחת גברית ואחת נשית. אני צריכה למצוא אולי אפילו מפורסמים ששיחקו בסרטים בשנים אלו... זה חשוב לי ודחוף לי ... יש לי שיעורי בית בלימודים שלי... אשמח אם מישהו יכול לעזור לי... אני חושבת שברוק שילדס היתה מפורסמת בשנים האלו.. אתם מכירים עוד??? ואילו סרטים??? תודה מראש!

mosh511

New member
למשל :

תשעה וחצי שבועות של שיכרון חושים (קים בסינג'ר ומיקי רורק) האישה באדום (ג'ין ווילדר וקלי לה ברוק) כמעט כל קומדיה רומנטית תהא לך טובה - חסר?...

blue storm

New member
תודה

תודה רבה לך... אני צריכה למצוא דמויות של דבר ואישה ולרשום מה לבשו מה התיסרוקת שלהם מה התקופה מה האיפור וכו..... אהה גם מעמד כלכלי... ואני לא מבינה כלום בסרטים... בחרתי את שנות ה-80 בגלל ברוק שילדס. זה נכון בכלל שהיא שייכת לשנים האלו???

mosh511

New member
לא מדוייק...

ראשית צריך להבין למה הכוונה כשאת שואלת "האם היא שייכת לשנים האלו?" אם את מתכוונת לכך שהיא מזוהה עם שנות ה80 אז אפשר לומר שזה די נכון מאחר וזו הייתה עבורה תקופה זוהרת יותר מהיום (בעיקר בזכות "הלגונה הכחולה") ויכולת למצוא עליה הרבה יותר חומר במגזינים כאלו ואחרים, אך יחד עם זאת יש לזכור כי היא המשיכה לשחק גם בסרטים מאוחרים יותר ומשחקת אפילו עד היום - כך שהיא לא ממש נחרטה בין דפי ההיסטוריה כמישהי שפועלה נעלם. הנה המקום שבו תוכלי למצוא מידע קצת יותר מורכב עליה, שיהיה בהצלחה עם העבודה

blue storm

New member
תודה

ממש ממש עזרת לי!!! עכשיו אני צריכה למצוא דמות גברית ששיחקה בסרט בשנות ה-80 מכיר??? ואני יודעת שהיא משחקת עד היום, אבל היא היתה הכי מוכרת והכי מזוהה עם שנות ה-80... היא אפילו פיתחה את אופנת "הגבות" באותה תקופה...

AeroTom

New member
הנה כמה דוגמאות משנות ה-80

בילי קריסטל ומג ראיין ב-כשהארי פגש את סאלי. רובין רייט-פן וקארי אלבס ב-נסיכה הקסומה. מייקל ג'י פוקס\קריספין גלובר ו-ליאה תומפסון ב-בחזרה לעתיד. קים בייסינג'ר ומייקל קיטון ב-באטמן. מורגן פרימן וג'סיקה טנדי ב-הנהג של מיס דייזי. ג'ניפר גריי ופטריק סוויזי ב-ריקוד מושחת. טום קרוז וקלי מקגיליס ב-אהבה בשחקים. טום האנקס ודאריל האנה ב-ספלאש.

blue storm

New member
תודה רבה!!!

תודה רבה רבה... אני מצאתי אתר ממש טוב וכבר השגתי מספיק מידע.. תודה רבה בכל אופן לכל מי שניסה לעזור וגם הצליח :)

blue storm

New member
הסרט "תהילה"

אני צריכה מידע על הסרט... עדיף אתר בעיברית .. מי יכול לעזור???

xydoit

New member
היה סרט

ברוס וויליס וקים בסינג'ר בדייט. לא זוכרת את השם.

למעלה