עזרה דחופה

dds22

New member
עזרה דחופה../images/Emo92.gif

אשמח לקבל עזרה דחופה להתגבר על התקלה הבאה: כשאני מפעיל את המדיה פלייר (9) מופיעה לי ההודעה: an internal application error has occurred כמובן שכיביתי הדלקתי, התקנתי מחדש בדקתי עדכונים סגרתי את כל התוכונו ובעצם עשיתי את כל מה שעלה בדעתי. יש למשהו רעיון מה זה???? תודה מראש

dds22

New member
ניסיתי

אין לי את המדיה ברשמית add or remove אבל מחקתי אותה מה progrem files

Fever2002

New member
יכול להיות שהיא תופיע כחלק

מהרכיבים של Windows בלשונית נפרדת למרות שהיא נחשבת לדעתי חלק מחלונות ולא בטוח שתמצא את ההסרה שלה (בחלק מהגרסאות והעידכונים רשום שזה לא ניתן להסרה) אם ניסית להתקין מעל זה או אחרי המחיקה שעשית שוב והבעיה חוזרת זה קורה כל קובץ? גם קובץ קטן? ההודעה לא אומרת שיש קובץ בעייתי? תנסה אולי לסגור תוכניות ברקע ולראות אם זה משפר במשהו את המצב אחרת כדאי לבדוק פה על ההודעת שגיאה הזו ומה אפשר לעשות.

dds22

New member
ההודעה הזו מופיעה

גם אחרי כיבוי המחשב והדלקתו- כלומר שאף תוכנה לא עובדת. היא מופיעה גם בהפעלה של התוכנית וגם בניסיון להפעיל שיר בלינק ששלחת לא טוב - יכול לכתוב אותו שנית? מצורפת תמונה של ההודעה המזופתת הזו תודה על העזרה

dds22

New member
ההודעה הזו מופיעה

גם אחרי כיבוי המחשב והדלקתו- כלומר שאף תוכנה לא עובדת. היא מופיעה גם בהפעלה של התוכנית וגם בניסיון להפעיל שיר בלינק ששלחת לא טוב - יכול לכתוב אותו שנית? מצורפת תמונה של ההודעה המזופתת הזו תודה על העזרה

Fever2002

New member
לפי חיפוש ברשת

שעשיתי עכשיו,מי שנתקל בבעיה הזו והתקין מחדש בד"כ זה פתר לו את זה. יכול להיות שהבעיה היא דווקא בגלל שההסרה לא שלמה. נסה למחוק את הקבצים ואם אתה יודע להכנס לרגיסטרי (regedit) לעשות חיפוש ולמחוק משם וזה כמובן בתנאי שאתה יודע מה אתה עושה וכדאי מאוד גם לגבות את הקובץ לפני על כל צרה שלא תבוא. חוץ מזה תנסה לחפש כאן... (הלינק אמור לעבוד הפעם). בהצלחה.

dds22

New member
למרות העזרה

הזבל הזה מסרב לפעול מה עוד ניתן לעשות לדעתך???

Fever2002

New member
תנסה להתקין גרסה יותר ישנה

ולראות מה קורה אחרי שאתה מבצע הסרה לתשע. למשל גרסה 8 או 7. ניסית להוריד רישומים של זה מהרגיסטרי ומחקת את כל הקבצים שקשורים בזה? יכול להיות שדברים שלא הוסרו קודם גורמים לאותה הבעיה לאחר התקנה מחדש. ניסית לחפש בקישור ששלחתי (זה אתר המידע של מיקרוסופט)?

meirmcp

New member
הודעת שגיאה

לדעתי ההודעה הזאת מציינת כי המדיה פלייר שלך לא מותקן כמו שצריך, או שלא נמחק נכון והשאיר שאריות ואז בכל פעם שאתה עולה המחשב מחפש את התוכנה שכנראה מוגדרת בSTARTUP מה שאני מציע לך לעשות זה כך: 1.לך להתחל 2. הפעלה.בשורת ההפעלה תכתוב msconfig 3. איתחול 4. חפש שם את הקובץ או משהוא שכשור במדיה פלייר ותבטל את V מהריבוע שלידו 5. אם לא מצאת תסיר את כל V שיש בריבועים הוא יזהיר אותך אבל זה בסדר לאחרמכן תחזור על הפעולות ותסמן כל פעם ריבוע חדש כאשר ההודעה תחזור פשוט תבטל את הסימון האחרון שעשית ואז תסמן בחזרה את כל השאר שהיו בסדר מקווה שעזרתי בהצלחה מאיר חלפון

dds22

New member
סופרמן - אתה גדול../images/Emo51.gif

סופרמן זה הסתדר אחרי שבוע של ניסיונות ועזרה של אנשים טובים אבל ללא הצלחה שיחקת אותה - תודה רבה fever2002- אחי תודה על כל הניסיונות

Fever2002

New member
הגיע הזמן ../images/Emo13.gif

על לא דבר,אני שמח בשבילך. וסופרמן הצדיק את הניק
עכשיו תוכל להנות מסרטים חינוכיים

למעלה