עזרה דחופה עם תינוק בן 3 ימים...

babybon

New member
עזרה דחופה עם תינוק בן 3 ימים...

הבייבי שלי רק חזר הביתה אתמול וכבר עבר ליל שימורים בצרחות אימיים.... כנראה שסובל מעצירות , מוציא גזים ובוכה. לא עזר מדחום בפי הטבעת, לא עזרו עיסויים למיניהם , ודרך אגב לא עזר גם לבכות יחד איתו. הוא אוכל תחליף חלב (גם בבי"ח זה מה שאכל) לא התלונן על כך עד אתמול בלילה. אשמח לעצות...

סוזי10

New member
אסור לדחוף מד חום לטוסיק

יש לתת משהו נגד גזים . להשכיב במנשא, תיף תקבלי כנראה עוד עצות, צציעצי גם בפורום הורים לתנוקות.

מה שעזר לנו היה ->

שומר. עזר לנו מאוד, אושר הייתה צורחת עד השמיים ואני הייתי בוכה עד שקרובת משפחה הציעה את השומר... לפי מה שאני זוכרת בטיפת חלב אמרו שעדיף לא לתת לה שומר בגיל כזה.. אבל זה שינה לנו את כל ה-3 חודשים הראשונים! לשיקולך.................... בהצלחה

תינוק בן 3 ימים

קודם כל - מזל טוב!!! לעניינינו - אני ממליצה לך להיעזר בתנועות ועיסויים, כפי שמוסברים באתר שלי - מאמר 'הקלה על כאבי גזים'. השיטה של המדחום בפי הטבעת לא מומלצת. אם את בוחרת בתה שומר - שתי אותו את אם את מניקה. אם הוא לוקח תחליף, הימנעי מלתת לו את תה השומר המתועש "לתינוקות" שמוצע בחנויות לתינוקות והעדיפי לתת לו חליטת שומר - פשוט לעשות תה מהצמח עצמו. מנשא מערסל גם יכול לעזור. ענבל

לפני כל העצות שניתנו כאן כדאי להבין

שבלילות הראשונים בבית לפעמים התינוקות לא רגועים. עלינו 2 הלילות הראשונים בבית עברו עם בכי וצרחות ששום דבר לא עזר להרגיע, מהלילה השלישי בבית היא הייתה מלאכית והתעוררה רק לאכול (גם זה בקושי). כך שזה נראה לי קצת מוקדם לגזים, אאל"ט הם מתחילים בגיל כמה שבועות. אולי באמת זאת הייתה עצירות אבל בכל מקרה אני לא ממליצה בכלל על מדחום בפי הטבעת בגל כזה - יכול לגרום נזק. יש דרכים אחרות (גם המלאכית שלנו סבלה מעצירות) ואם ממשיך ככה עדיף לדבר עם אחות טיפת חלב או רופא ילדים. הכי חשוב שאתם תהיו רגועים מזל טוב ובהצלחה.

נאוה57

New member
סוג תחליף?

היי babybon, נשמע שעבר עליכם לילה קשה. כמו שאמרו כאן יש כאלה. אם זו עצירות אולי תנסו להחליף סוג תחליף? תינוקות שונים מגיבים שונה לסוגים שונים של תחליף. מקווה שהלילה היה יותר טוב

liatsh01

New member
כמה עצות

מנשא מערסל קודם כל - חבל הצלה מטורף בשנה הראשונה לפחות אני משתמשת בלופי. הפעם פעמיים הראשונות - הוא קצת בכה בהתחלה אבל בעזרת הדרכה באתרי אינטרנט ובפורומים, הוא התרגל לזה ונרדם בזה תוך 2 דקות (אלא אם כן הוא רעב) לגבי תזונה וגזים- שלושה ימים על פניו נשמע מוקדם אבל אי אפשר לדעת עדיין, אני נמנעת מסוגי אוכל שונים, אבל בעיקר חלב וקפאין שותה חליטה של קמומיל ושומר בכל אופן, נשמע לי כמו קשיי הסתגלות. תהיו חזקים

michalyaniv

New member
כמה שאני מבינה אותך ויש פיתרון!

אני בכיתי ובכיתי ובכיתי עד שחברה אמרה לי לקנות בסופר מיץ שזיפים ללא זוכר או לחילופין השרי שזיפים מיובשים במים רותחים וכשיתקרר תני לו כפית בבוקר וכפית בערב אך אני ממליצה על המיץ מהסופר כי הוא יותר מרוכז. זה עובד! בדוק!!! הבת שלי היתה עד 5 חודשים עם גזים ומוך זה שבועיים עצירות וזה הדבר היחיד שעזר

למעלה