עזרה דחופה לבעיה סופר מוזרה!!!

Moses The Fish

New member
עזרה דחופה לבעיה סופר מוזרה!!!

היי אני לא יודעת אפילו לאיזה פורום לשייך את הבעיה, גם הטכנאי הטלפוני של ספק האינטרנט שלי לא ממש ידע איך לעזור. הפנה אותי לתמיכה טלפונית שגם שם לא ממש עזרו הנבלות והסכימו רק לשלוח לי טכנאי במאות שקלים. אני גולשת מהלפטופ שלי ברשת הביתית (וויירלס). היום הייתי באוניברסיטה וגלשתי בכיף ברשת האלחוטית של האוניברסיטה. חזרתי הביתה, האינטרנט פה סבבה לגמרי (אחותי למשל יכולה לגלוש ואני עכשיו במחשב שלה), אבל המחשב שלי לא מוכן לפתוח שום דף אינטרנט חוץ מג'ימייל! מג'ימייל הוא לא מוכן לעבור לשום אתר חיצוני (גם לא גוגל). הוא מתחבר לג'יטוק אבל לא למסנג'ר. במסנג'ר כתוב שכנראה יש בעיה בהגדרות proxy או פיירוול. זה סינית בשבילי הדברים האלה. התקשרתי לתמיכה הטכנית של בזק בינלאומי והם אמרו לי שזה לא התחום שלהם... המחשב שלי היה בסדר גמור עד לפני שעה, מה זאת הבעיה המוזרה הזו?! אגב, זו בעיה גם באקספלורר וגם בכרום. מה עושים? אני תלויה במחשב שלי 24/7! תודה מראש וסליחה על ההיסטריה...

ronengeles

New member
המחשב של אחותך מחובר חוטית או אלחוטית?

אחרי שגילית שיש בעיה ניסית להתחבר לרשת אחרת ולבדוק אם את מסוגלת לגלוש בצורה נורמלית? ניסית לחבר את המחשב שלך עם כבל לראוטר או ישירות למודם ולבדוק אם את יכולה לגלוש נורמלי?

Mירי

New member
בגדול אני חושבת שהתקנת משהו בצורה לא מושלמת

וזה דפק את האינטרנט. זה גם לי קרה פעם ואפשר לפתור את זה במקרה וזה באמת התקנה או עדכון כלשהו של ווינדוס שאת נכנסת בעזרים למשהו שנקרא 'שחזור מערכת' מוצאת את נקודת הזמן בה הרשת שלך עוד פעלה ופשוט משחזרת למועד ההוא. כייף לעזור מ...

grinberg

New member
את רושמת בחלון דוס

telnet google.com 80 אם את מקבלת מסך שחור ריק, זה אומר שהפורט פתוח, ואין פה בעיה של חסימת פורטים

למעלה