עזרה דחופה בבקשה!

סליידר

New member
עזרה דחופה בבקשה!

אתמול ב2 בלילה הלכתי לישון, לא הייתי ממש עייף, כי כל לילה הייתי הולך לישון ב4 ואני קם ב13-14. אמרתי לעצמי, בוא ננסה ווילד. אני קורא כבר את הפורום הזה כחצי שנה, וגם גלשתי בכל האתרים וזה מאוד ריתק אותי, למרות שלא היה לי חלום צלול מעולם. אז ככה לא הייתי ממש בקיא בחומר כי כלום לא היה מתוכנן, שכבתי על המיטה וניסיתי כל מיני טריקים. 20 דקות פחות או יותר הסתכלתי על העין השלישית ואוי זה כואב..
. אז ניסיתי וניסיתי, ואז התחלתי לזמזם בראש "שלומי שבן - ערב לזכרי" כי זה מה שעלה לי בראש באותו זמן. אמרתי לעצמי, "תישאר מרוכז, תן לגוף שלך לעשות הכל בעצמו, רק תהיה מרוכז ותתרכז בשיר בלי לשלוט על כלום". וכך עשיתי, וכעבור 10 שניות אני שם לב שהגוף שלי מתחיל לרעוד. נבהלתי, וקצת זזתי, וזה דיי יצא מזה. אז ניסיתי שוב. הרגשתי שאני מתחיל להיות משותק, וזה דיי הפחיד אותי, אז הזזתי קצת את האצבעות והשיתוק דיי נעלם.. אז ניסיתי שוב, ואמרתי לעצמי "תנסה, כולם עברו את זה, אין מה לפחד", והמשכתי קצת הלאה, ונראה לי שהייתי דיי משותק, והתחלתי לראות דברים, אבל לא משמעותיים, כמו חלקי תמונות, אבל הכל כל כך מטושטש שזה לא נראה לי. ואז עוד פעם נבהלתי, הזזתי את האצבעות, יצאתי מזה, וניסיתי שוב. הכל התחיל שוב, וראיתי מן שילוב יפה כזה של כחול וירוק כמו במנורת לבה עולים כזה למעלה, וזה נראה לי כאילו אני עומד להיכנס לחלום (כמו שצריך לדמיין נסיעה במכונית או כדומה. אגב ניסיתי גם את זה ולא הלך לי), וזרמתי עם הכל, אבל זה פשוט לא הלך. ואז לידיים שלי היו כאילו אישיות משלהן, כאילו הזזתי אותם אבל לא הרגשתי כלום, ואז ויתרתי סופית. אחת השאלות שלי הן: מה הייתי אמור לעשות, כי נראה לי שבילבלתי המון דברים אחד בשני". ועוד משהו, קמתי בבוקר ופשוט אני מרגיש נורא. המון חולשה וכאבי ראש, ולפעמים ממש קור עז. נראה לי שאני חולה. אני פשוט דואג שזה קשור ל"ווילד" עלק שניסיתי, ואני ממש פוחד לנסות שוב. אני אפילו דיי פוחד לנסות ללכת לישון, אבל על זה אני אוכל להתגבר. מה במקרה הזה אני עושה? תודה רבה!

סליידר

New member
*תיקון קטן

כשהזזתי את הידיים שלי, ולא הרגשתי אותם, באמת הזזתי אותם, פשוט לא הייתה שום הרגשה.

LucidGuess

New member
תנסה ליפעול לפי ההוראות

כדי שהשיטה תצליח לך אתה חייב לפעול לפי ההוראות, קודם לישון 5-6 שעות, לקום מהמיטה עד שלא תרגיש מסטול מהשינה, ורק אז לחזור לישון ולנסות ווילד, אני ממליץ לך לנסות להתרכז בנשימות שלך או במוסיקה חלשה ונעימה שאתה אוהב ליד המיטה, כשאתה מגיע לקטעים של השיתוק, הויברציות, הקולות והמראות ושאר הדברים המפחידים בשום אופן אל תזוז אלא המשך ליזרום עם זה! כשאתה מגיע לשלב הזה זה הזמן להתחיל לנסות להשתלב בחלום הצלול, נסה לדמיין שאתה משפשף ידיים אחת בשניה, נסה לדמיין סיחרור מהיר וארוך, נסה לדמיין טיסה מהירה קדימה... כל אלו יעזרו לך להיכנס הרבה יותר מהר לחלום הצלול, ובשום אופן אל תינדוד עם המחשבות כי אז פשוט תרדם. Lucid

LucidGuess

New member
האא ועוד משהו

אל תנסה יותר להסתכל לכיוון העין השלישית, זו שיטה מחורבנת שגורמת לכאבי ראש, סחרחורות וכל התופעות האחרות שתארת, נסה את כל השיטות האחרות, רק לא את העין השלישית... Lucid

סליידר

New member
תודה רבה! ו...

אני מרגיש דיי חולה, אני לא בטוח שזה בגלל הניסיון אתמול, אבל יש סיכוי שזה יעבור מחר? ושוב תודה, ולילה טוב!

למעלה