עזרה דחופה בבקשה!

אפשרית

New member
עזרה דחופה בבקשה!

אני אמא לחייל לפני גיוס, הוא אובחן על ידי שלושה פסיכיאטרים שונים שאינו כשיר להיות חייל, זה לא לחץ רגעי לפני גיוס ,אלא לא כשיר להיות חייל בגלל העבר המשפחתי של אבא פגוע הלם קרב וההשפעות על הילד, כמו הדכאון שנמצא בו כבר חצי שנה כיון שמתקרב תאריך הגיוס, הקבן ניפנף אותו בלשכה בחיפה, בטוענה שיעבור לו הלחץ וקבע לו תאריך גיוס 1.2.09 כתבתי ללשכה שאני רוצה מיד לפגוש את הקבן כי ההחלטה לא נראית לי ואפילו גובלת ברשלנות מקצועית. מה עוד אפשר לעשות ולמי לפנות תודה מראש

oshiko

New member
לבקש מפגש עם ועדה

אם אינני טועה קוראים לזה ור"נ, שהיא המקבילה הפסיכולוגיל תועדה רפואית. להגיש לגורם המתאים בלשכת הגיוס אישורים חתומים ע"י הפסיכיאטרים שציינת, כחלק מתהליך קביעת הועדה. לווי את הבחור בתהליך הזה (למבוגרים יש מילה יותר חזקה, מה לעשות). הועדה אמורה להתרשם מהאישורים ומהבחור, ולקבוע את התאמתו או אי התאמתו לשירות בהתאם. תשאלי אם גם את יכולה להעיד בפניהם על התהליכים העוברים עליו לאור מה שקורה עם אביו.

אפשרית

New member
עידכונים

אתמול שלחתי מכתב ללשכה ובתשובה חזר אליי מנהל המדור,כי הבחור יגוייס להגנה-כנראה הקלות מסוימות בשירות. לטענתי כי הם מתעלמים בכלל מהנושא שהוא לא מסוגל להיות חייל ושלושה פסיכיאטרים שונים טוענים כך,הענין הוא לא מסוגל להיות חייל, לא חולה נפש ולא מוגבל, הוא אפילו תיפקד מצוין קודם לחצי שנה הזמן שהתקרב לגיוס,יש לו פשוט בעיה וקושי ומצוקה מעצם היותו חייל, ואת זה אמר לי מנהל המדור כי הוא לא מקבל,הפסיכיאטר של הלשכה קבע אחרת ויש לו זכות כזו. איפה אנחנו חיים? מה הולך כאן? הוא צריך להיות חייל בכל מקרה,גם אם זה אומר חלילה חייל במצוקה??? למי להמשיך הלאה? ורן' זה רק כשמגויס,או גם קודם?? תודה

שלום לך

אם האב פגוע הלם קרב - אזיי מישרד הביטחון ודאי מטפל בו בדרך כלשהיא . לכן - הם כתובת בעיני להעזר בהם בענינו של הבן. לאור מה שכתבת אני מתרשמת שלא תוכלי לבד על הצבא . לכן- העזרי קודם כל ביעוץ מישפטי של עו"ד מהתחום הזה . נסי לפנות לעו"ד בני קוזניץ. לפי הכרטיס שלך את ג. פני גם לנעמ"ת לבקש סיוע מישפטי.( את זכאית לכך).

למעלה