עזרה דחופה אנשים טובים באמצע הדרך..

• פותח הנושא d195
  • פורסם בתאריך

d195

New member
עזרה דחופה אנשים טובים באמצע הדרך..

אני מנגן בקלאסית כחצי שנה והגיע הזמן לחשמלית. בבקשה תמליצו על גיטרה אובה (רצוי לא יקרה), סוג מגבר לבית, איפה אפשר לקנות משומש ועוד פניני מידע שיתקבלו בברכה. תודה...

PussyHell

New member
קודם כל...

סגנון מוזיקלי שנראה לך שתתמקד בו, ותקציב, כמובן?

d195

New member
אז ככה...

כעיקרון בלוז וסתם לנגן כללי. לא רוק כבד, אם לזו הכוונה. אם יש לך למכור אגב, בשמחה מוכן לשמוע (מחפש גיטרה+מגבר)

PussyHell

New member
למכור אין לי../images/Emo8.gif, אבל...

לא מזמן קניתי את החשמלית הראשונה שלי, ואני מה זה מרוצה ממנה. ממה שאני יכולה להגיד לך על דברים במחירים סבירים שאני זוכרת שראיתי, אני יכולה להגיד לך שראיתי פנדר פרונטמן קטן של 15 (זה אחלה לאימונים בבית והכל 15...אז לא לרדת עלי שנתתי לו רדיו או משהו
) שנשמע באמת פיגוז, במחיר של 800 ש''ח, והוא קומפקטי ונוח. כדאי לך מאוד להשקיע במגבר שנשמע טוב, כי אתה יכול לקנות גיטרה בת זונה, לחבר אותה למגבר שנשמע רע-ולא תאהב מה שתשמע. אז הייתי ממליצה לך התרחק מכל ההצעות הזולות נוסח "גיטרה סקוויר ומגבר אפיפון ב-1700", כי בסופו של דבר תקבל סאונד לא נקי, ולא היה לך כיף לנגן על זה. החברות השולטות בתחום ההגברה הן בעיקר פרשל ופנדר...מרשל של 15 עולה בערך 900 שקל, והוא שווה אותם. גיטרה זה קצת יותר מסובך, כי יש מלא דברים שצריך לראות...אתה יכול לקנות גיטרה, שהיא אחלה דגם, שתהיה יד שנייה, וככה היא תעלה פחות. תעזר במישהו שמבין בקטע הזה. אם בא לך חדשה, הרבה נגנים מתחילים בוחרים בפנדר סקוויר. יגידו לך פה שזה טוב, יגידו לך שזה לא טוב, אבל אם תהנה ממנה ותרגיש סבבה, אז זה גם בסדר. רק טיפ- מכל הסקוויריות שמוכרים, ההכי טובה לדעתי היא הסקוויר אפינטי. עולה בערך...1200. יש כמובן כל מיני דברים כמו סקיילארק, סילברהד, ולנסיה ושות' שלפי מה שאני יודעת הן לא משהו ב-כלל. יש איבנז במחיר שך 2000 ש''ח פלוס, גיטרות ידידותיות מאוד וחביבות ביותר. ועכשיו גם הביאו ג'קסון לכלי זמר, בגלל שמעצמת פנדר קנתה את החברה הזו. ההודיות נמכרות במחיר ממש ידידותי ונחמד, אבל בסך הכל...צא לשטח ותראה...בסופו של דבר-הכל זה הטעם שלך.

TwiSted Metall

New member
אצלי בכלי זמר..

הנתנייתי מוכרים ג'אקסון JS1 Dinky יפנית, אם אני לא טועה ב2000 ש''ח וניגנתי עליה קצת ולי היא נשמעת נחמד מאד בשביל 2000 שקל, מצד שני אני מנגן רק חצי שנה, ככה שאני לא מבין הרבה. אבל הייתי ממליץ לשאול בכלי זמר המקומי שלך על האפשרות... ולגבי מגברים, דבר אחד - אל תקנה איבנז 10 וואט כי זה קקה של דבר... בהצלחה בחיפושים!

למעלה