עזרה דחוף..

the blak angel

New member
עזרה דחוף..

היי,קוראים לי קרן,אני בת 18 ,ויש לי בעיה דיי רצינית,אני חושבת. יש לי חבר,אנחנו ביחד כבר 3 חודשים. הוא בצבא אז הוא לא בא הביתה הרבה. מתחילת הקשר אני שומעת ממנו "טענות" על כך שאני לא מספיק נותנת לו אהבה,אני לא מתייחסת אליו,אני לא נותנת לו תשומת לב ואני לא נפתחת אליו. גם אנשים אחרים אומרים לי שהם רואים את זה מהצד. ובאמת,זה נכון באיזשהו מקום. אני גם מרגישה מאוד סגורה איתו,ואני לא מצליחה להתבטא כמו שצריך ולהיפתח,ויש לזה גם סיבה:אני למדתי מקשר קודם שאסור להיפתח לאנשים,אסור לחשוף את הרגשות כלפי אנשים,כי זה מעמיד אותך במקום מאוד פגיע.ואני לא רוצה להיפגע. עכשיו,אני לא יודעת מה לעשות. אני באמת אוהבת אותו,אני מטורפת עליו,אני חושבת עליו כל דקה ביום-אבל אני לא מצליחה להראות לו את זה. אני לא מצליחה להיפתח אליו. ואני כל כך כל כך אוהבת אותו,ואני מפחדת לאבד אותו-כי זה מה שיקרה בסופו של דבר. מהצד שלו,הוא נותן לי הכל.הכל.והוא יודע איך להראות את הרגשות שלו ואיך להראות אהבה. אני מפחדת לאבד אותו.מאוד.כי יש ביננו אהבה גדולה,אבל הוא מרגיש שזה חד צדדי. ואני יודעת שהוא צודק,אבל אני לא מצליחה לשנות את עצמי. אז בבקשה,תעזרו לי-איך אני יכולה להשתנות?איך?מה לעשות אחרת?מה לתת לו שעוד לא נתתי? אני לא יודעת מה לעשות. אני לא חושבת שמישהו יצליח להבין אותי כל כך,אבל אם כן-בבקשה,תנו איזה עצה. סליחה על החפירה על הבוקר =] תודה רבה=]

the blak angel

New member
להיפתח..

לדבר איתו,להגיד מה מפריע לי,להראות לו אהבה ויחס,לתת תשומת לב. להיפתח.

GreenEyes82

New member
הבסיס לכל זוגיות מוצלחת זה תקשורת..

ולתקשר זה לאו דווקא אומר "להיראות חלש" או להיפגע.. להיפך, אם אין תקשורת אז נוצרים קצרים בתקשורת ואז נפגעים.

bvb6

New member
לדעתי , את צריכה להסביר לו

שאת מפחדת להפגע.. לא שאני יודע למה זה מרתיע אותך - הרי את יכולה להפגע בכל מקרה . אולי את צריכה לשאול את עצמך אם האגו שלך מונע ממך לעשות את זה, אחרת אני באמת לא מבין מה ההבדל , אם "תפתחי" אליו או לא .. במילא תפגעי במידה והדברים לא יסתדרו.

למעלה