!!!!!עזרה דחוף מי שמבין במחשבים!!!!

!!!!!עזרה דחוף מי שמבין במחשבים!!!!

כל דבר שאני פותח אקספלורר,מסנג'ר וכל זה... מופיע לי ההודעת שגיאה הזאת..... אני יכול למשיך לגלוש ולפעול רגיל אבל זה מופיע לי מה נסגר???? אמרו לי ווירוס שאי אפשר להוריד אותו רק לפרמט מי יודע?????????? הנה תמונה

avi278

New member
זו בעיה פשוטה מאוד

לך לאתר של מיקרוסופט ותוריד משם אקספלורר חדש הכי חדש שיש ואם זה לא עוזר אז תשתמש בדפדפן חלופי כמו נטסקייפ או פייר פוקס בכל מקרה לספק האינטרנט שלך יש אפשרות לעזור לך בתמיכה טלפונית ללא תשלום ואין מצב שזה וירוס אני עבדתי בתמיכה של בזקבנלאומי והמילה וירוס היתה כדאי לנפנף לקוחות תתקשר ותבקש איפוס דפדפן והורדת דפדפן חלופי במקרה שזה לא עוזר. לשרותך במייל : [email protected]

The idi2

New member
דעה לגבי הבעיה

שלום דדי! לפי דעתי יש לך בעיה בגרסת המסן ובגרסת הדפדפן שלך... זה גם יכול להיות סוס טרויאני מסוג SE.DLL , אמנם לא בטוח אבל ייתכן. אתה לא צריך לעשות פירמוט!!! ממש לא , זה לא הפיתרון לבעיה הקטנה הזאת מדובר פה במשהו שאפשר לפתור ללא פרמוט בברכה , רון (אידי) :)

The idi2

New member
דעה לבעיה

שלום דדי! לפי דעתי מדובר בפה בבעיה מסוימת של המסן או של האקספלורר שלך אמרו לך שזה וירוס...זה לא נכון כלל וכלל אין צורך לפרמט את הדיסק זה סתם מיותר אולי מדובר פה בתולעת טרויאנית קלאסית מסוג SE.DLL הפוגעת בדרך כלל ביישומים כמו MSN MESSENGER ו INTERNET EXPLORER ואפילו עוד יישומים. אפשר לפתור את זה , אני חושב שזה בעיה קלה ופשוטה בברכה , רון (אידי)

למעלה