עזרה גדולה

עזרה גדולה

אני בת 16 וחצי ויש לי עור פנים שומני שיש עליו פצעונים ושחורים בלחיים באף ובסנטר
בנוסף לזה הגב גם מלא בפצעונים ועכשיו בקיץ המצב מדרדר בגלל הלחות והחום... שהייתי אצל רופאת עור היא נתנה לי כדורים שעזרו אבל הפסקתי איתם האמת בלי שום סיבה ממשית אני משתמשת בפילינג הזה נגד שחורים של קלין & קליר שלא עושה כלום חוץ מלעצבן אותי חח ובקרם לחות של סבוקלם כי הוא די קליל ואני מרגישה איתו טוב חוץ מזה אני לא יודעת איך לשפר את מצב העור בפנים שלי שמבריק כל הזמן מזיעה ומתמלא פצעונים מעצבנים. רציתי לדעת אם יש לכן מורים מומלצים ששווה לנסות אותם ואולי יעזרו לי תודה מראש =]]

tokit

New member
לדעתי כדאי לך לפנות לקוסמטיקאית

היא תאבחן את העור שלך, תטפל בו ותוכל להתאים לך מוצרים.

SilviC

New member
הנה כמה עצות

פילינג גרגרים 1-2 פעמים בשבוע. מאוד רצוי לנסות את Daily microfoliant של Dermalogica - מוצר יוצא מן הכלל. מסיכת חימר טובה שמטהרת את העור. במיוחד טובות המסיכות שיש בהן SULFUR . אם את לא אלרגית לאספירין, ממליצה מאוד על פילינג סליצילי. אני הזמנתי מחו"ל. יוצא זול בעשרות אחוזים מאשר אצל קוסמטיקאית. פילינג שעולה לך 10-20 שקל, עולה אצל קוסמטיקאית מאות שקלים ואפילו מעל אלף שח. מוצר מצויין שאני משתמשת בו הוא שמן לוטוס של CLARINS - מוצר אדיר. גם השמן Ylang Ylang של Decleor מעולה אבל הוא יוצא הרבה יותר יקר מהראשון (מבחינת עלות לכמות). משני האתרים שקישרתי לך עדיין לא הזמנתי אבל קראתי עליהם ביקורות מאוד טובות. ועצה - אם את מזמינה מאתר בחו"ל תמיד תזמיני בדואר רשום/מבוטח/ניתן לעיקוב. זה עולה הרבה יותר אבל זה הכי בטוח.

SilviC

New member
עוד כמה עצות

לדרמלוג'יקה יש עוד כמה מוצרים שקראתי עליהם טובות - Antibac wash Dermal clay cleanser לא ניסיתי אבל שמעתי טובות עליהם גם ל- Peter Thomas Roth יש מסכת SULFAR שנחשבת טובה. אני חושבת שהמוצרים שלו נמכרים בארץ ע" י קוסמטיקאיות. מסכה כזו יכולה להיות מעולה גם לגוף ולא רק לפנים. אם יש לך שאלות, תרגישי חופשייה לשאול

למעלה