עזרה ב GTA3

עזרה ב GTA3

אני בעיר השניה באות A במשימה השלישית מסומן לי חץ על סירה שחונה ועל סירה שבאמצא הים אז רדפתי עם סירה שחונה(יש עליה חץ) אחריי הסירה שבאמצא הים ואז הוא לקח אותי לאישה מקום שיש יבשה ואז הוא ברח ואני לא מבין מה לעשות אז עם מישהו יכול לעזור בבקשה תודה

תיקון

אני בעיר השניה באות A במשימה השלישית מסומן לי חץ על סירה שחונה ועל סירה שבאמצא הים אז רדפתי עם סירה שחונה(יש עליה חץ) אחריי הסירה שבאמצא הים ואז הוא לקח אותי לאיזה מקום שיש יבשה ואז הוא ברח ואני לא מבין מה לעשות אז עם מישהו יכול לעזור בבקשה תודה

trik3000

New member
אל תיכנס לסירה שחונה!!!

קבל שיטה פשוטה ובטוחה לעבור את המשימה: תחפש סנייפר או בזוקה, תעמוד איפה שתוכל לראות את הסירה שבים, ותפוצץ אותה!!! אין לה צ´אנס לברוח...

לא נכון...

טיל אחד מוריד לה את הנזק לחצי ואז היא בורחת לפני שאתה מספיק לירות בה שוב... סנייפר בכלל לא מגרד לה...

trik3000

New member
יניב אוז, אתה צריך לירות על הסירה

שמסומנת בחץ כחול גדול, ועומר המאירי, אתה טועה ובגדול... בנוגע לטיל, את הראשון את פוגע במלואו, ואחרי שאתה יורה את הראשון אתה צריך ישר לירות עוד טיל קצת שמאלה מהסירה, וככה תוכל לפוצץ אותה... ובנוגע לסנייפר, כל יריה מורידה בערך 20 אחוז מהסירה, כך שפשוט צריך לירות כל הזמן עד שהיא מתפוצצת...

EMSEyal

New member
תראה... ../images/Emo13.gif

הסירה שבחרת היא של השטרה תלחץ על Ctrl והרובים שעל הסירה יתחילו לירות עעה תחסל את הסירה תוך כדי מרדף. בהצלחה טוב ביי

למעלה