עזרה בתפירת תחפושת שלגיה

עזרה בתפירת תחפושת שלגיה

שבוע לפני התחפושות, הבת שלי החליטה שהיא רוצה שמלת שלגיה אמיתית, אני מחפשת גזרה לחלק עליון צמוד לגוף עם מתפרים וגם גזרה לשרוול נפוח , מדובר בנערה בת 15 כלומר מידה 38 ואם יש למישהו רעיון איך עושים צוארון עומד ... מצרפת תמונה של התחפושת אם מישהו שכח איך נראית שלגיה
 

avonlea

New member
ממליצה לך לתפור את החלק העליון

מסריג קטיפה, ככה עושים את זה בתחפושת המקורית של דיסני. זה יחסוך לך זמן מתפרים... תוכלי להשתמש בכל גזרה לחולצה צמודה (אפילו לגנוב מחולצה שיושבת עליה יפה). שרוולים תפוחים בלינק. לגבי הצווארון העומד, אולי להכניס לצווארון סול? או לבד?
 

מ י כ ל פ

New member
או - לתפור את הכל על בסיס חולצת טריקו כחולה

להלביש עליה את השרוולים התפוחים לחבר לה את החצאית הצהובה מלמטה וכו'
 

יהודיתwi

New member
מה עם קנייה של גזרה? מעניין אותך?

תמיד ראיתי בסימפליסיטי ויצאו לי העיניים... http://www.simplicity.com/p-1736-costumes.aspx וכאן יש הוראות בחינם, תראי אם זה מתאים http://cosplaycute.com/fancyindiablog/?p=332 זה בכמה חלקים... http://cosplaycute.com/fancyindiablog/?p=368 ועוד... http://cosplaycute.com/fancyindiablog/?p=390 וזהו מכאן http://www.coolest-homemade-costumes.com/coolest-homemade-snow-white-halloween-costume-12.html נראה שהצווארון עשוי מספוד מצופה בד, בצורת ירח בערך, שתפור למפתח הצוואר.
 

ענתא10

New member
צווארון כדאי להכין מסול אותו עוטפים בסטן לבן.

חולצה, אני הכנתי ממחוך שקניתי בכלום כסף בחנות יד שנייה, אותו ציפיתי בבד סטן כחול. השרוולים, בסיס כמו שרוול רגיל- (דגם מנייר עיתון) גוזרים בקו האמצע מהחלק העליון, קו ישר, לא עד הסוף. ופותחים את הגזרה כמו מניפה. גודל הפתיחה כגודל הנפח של השרוול. מצטערת שאני לא יכולה לשרטט. מוכנה לעזור מעשית.אפשר לפנות אלי במסר. בהצלחה.
 
תודה לכולן,

הולכת למדוד ולהכין רשימת קניות... איזה כיף, כבר חשבתי שימי תפירת התחפושות שלי עברו...
 
למעלה