עזרה בשליחה דרך המירק

Outsider Dror

New member
עזרה בשליחה דרך המירק

אוקיי, אז ככה, אני משתמש בסקריפט invision 2.0 שהוא יותר נוח לאנשים שמפעילים סרבר במירק. עכשיו יש לי בעיה, שתמיד שאני מפעיל את הפייל סרבר שלי כדי שאנשים יוכלו להוריד ממני, תמיד אחרי 2-3 שליחות פשוט מתנתק לי המירק ובסופו של דבר גם האינטרנט. אם מישהו יידע איך לפתור את הבעיה הזו אני אודה לו מאוד.

smile2life

New member
ימוגר ה-WAREZ

havlaz

New member
מה החיבור שלך?

האם זה קורה גם בלי שאתה מפעיל את הפיל סרבר? (תנסה)

Outsider Dror

New member
הממ

יש לי חיבור ADSL 0.5 ולא, זה לא קורה לי בלי שאני מפעיל את הפייל סרבר, ניסיתי מספר פעמים.

מי הספק אינטרנט שלך? ../images/Emo16.gif

והאם יש לך מערכת הפעלה חלונות 98 (WIN98)?
ניר

בדוק.... ../images/Emo16.gif

אם אותה תופעה קורה גם לאחר זמן חיבור ממושך (כמה שעות או ימים), או בהעלאה או הורדה של הרבה קבצים מהאינטרנט בכלל, לא רק מירק. יתכן וזו בעיה ידועה שקיימת במערכות ווינדוס 98, אני לא בטוח אבל שיש אותה גם במהדורה השניה. כדי להתחבר חזרה לאינטרנט ושהוא יעבוד, אתה צריך לעשות ריסטארט למחשב, נכון?
ניר

Outsider Dror

New member
טוב אני רואה שהבעיה מוכרת לך..

אז אם תוכל לייעץ לי פיתרון אני אודה לך מאוד.

אני כבר לא מפעיל... ../images/Emo16.gif

ווינדוס 98, לכן אני לא זוכר ממש איך לפתור את זה... פנה לפורום "רשתות ופס רחב", תוסיף לינק לשרשור הזה, שם בטוח מישהו יוכל לתת לך פתרון. בהצלחה,
ניר

Mr Boggy Man

New member
אני זוכר שבזמנו כשלא שמתי פה רשת

לא היית לי את הבעיה הזאת. כנראה בגלל הסופר-דופר-Brain שגנבתי בBrain (מPinki and the Brain...) אבל אולי תעשה כמוני קנה עוד מחשב, תן בו ביס...סתם אל תיתן בו ביס. אבל תתקין שם איזה Linux חביב ותקע אותו בתור שרת.

למעלה