עזרה בשיפוץ בנלי

פאזה 20

New member
עזרה בשיפוץ בנלי

חבר שלי קיבל ממישהו בנלי שטח ישנה ניראה לי 125 סמ"ק הרגלית ההנעה רופפת ככה שניסיתי להדליק בדירדור וכשזרקתי קלץ הוא רק עשה רעש כאילו שמתי פחית בגלגל של אופניים אם מישהו יוכל להדריך אותי קצת אני מאד יודה לו.

amitexc

New member
שחבר שלך לא יצפה להרבה

הבנלי לא היו מוצלחים מידיי. בכל אופן איזה רעש אתה שומע לא הבנתי כלכך. אם הרעש הוא אופייני לכך שהמנוע מסתובב אז בסדר אם יש רעש חריג אז יש מצב שהטלטל\קראנק גמרו את הקריירה,ותהיה לו אחלה אנדרטה. בכל אופן אתה צריך להוריד פלג לבדוק ניצוץ,קומפרסיה אח"כ לטפל בקרבורטור(ניקוי).אחרי שתבדוק\תתקן את הדברים הללו האופנוע אמור להניע...

פאזה 20

New member
זה רעש שהמנוע מיסתובב

חסר את החיבור העליון של הפלג. זה ניראה לי אופנוע אנגלי כי הרגלית הילוכים והרגלית ברקס הפוכים!

amitexc

New member
אמרת בנלי לא?

לפי מה שאני יודע בנלי זאת חברה איטלקית. בכל אופן בלי ניצוץ האופנוע לא יניע. סדר את ראש הפלג... ניקית קרבורטור?אם האופנוע עמד כמה שנים ממולץ לנקות קרבורטור מה עוד שהדל אלרטו שם דיי פשוט לנקיון. תהנה...

פאזה 20

New member
זה רעש שהמנוע מיסתובב

חסר את החיבור העליון של הפלג. זה ניראה לי אופנוע אנגלי כי הרגלית הילוכים והרגלית ברקס הפוכים!

פאזה 20

New member
זה רעש שהמנוע מיסתובב

פאזה 20

New member
זה רעש שהמנוע מיסתובב

פאזה 20

New member
זה רעש שהמנוע מיסתובב

למעלה