עזרה בשימושי מחשב

tuli831

New member
עזרה בשימושי מחשב ../images/Emo4.gif

יש מישהו שמבין את נושא האקסל וה spss ויכול לעזור? אני לומדת בקורס של אבן זוהר וקצת מיתקשה להבין את הנושאים למרות שזו רק ההתחלה. אם יש מישהו ששולט בחומר אשמח אם יעזור לי. בנוסף האם מישהו מכיר ספר שמסביר בצורה פשוטה ומפורטת את הנושאים הללו? תודה...

sobolina

New member
אל ייאוש ../images/Emo26.gif

אני ממש מזדהה איתך. גם אני לא מצאתי את הימין או השמאל במהלך השיעורים, אבלללללללל אם תלכי לספריית מתמתטיקה מחשבים (בניין 216 נדמה לי), יש שם אזור של ספרי אקסל. אני לקחתי משם ספר של חלונות והוא ממש עזר. יש בו פשוט את כל הפונקציות עם הסברם מפורטים איך לבצע חתירה למטרה,קורולציה והיסטוגרמות וכו'. אם תצייני פה נקודתית מה הבעיה,אני אשמח לנסות ולעזור. לגבי SPSS - מעולם לא שלטתי בזה
הילה

mw10

New member
תגובה לאל ייאוש

שלחתי לך מסר אישי התכוונתי לטולי ולא לסובול

tuli831

New member
תודה על העידוד והעזרה ../images/Emo140.gif

כבר חשבתי שלכולם יש טראומה מהנושאים האלה... בכל מקרה נראה לי שאני מיתקשה בבסיס של האקסל כשבנוסף גם צריך לעשות חישובים סטטיסטיים כמו whz, zmishkal, zgova, סטיית תקן וכו' בspss אנחנו רק בהתחלה אבל אני מקדימה תרופה למכה... אני באמת אחפש ספרים וגם אנצל את העזרה המוצעת לי. באמת תודה לכם

mw10

New member
../images/Emo8.gifעל לא דבר

את מוזמנת לפנות מתי שבא לך

yanivek

New member
spss זה ממש קל.

תקשיבי בשיעורים ותראי איך הכל מסתדר!

הקורס של אבן זוהר../images/Emo7.gif

גם אני למדתי אצל אבן זוהר, והוא נ-ו-ר-א-י!!!אני מציעה לגשת לספריה של כלכלה, ולבקש ספר הדרכה של SPSS. הספר מעולה. לגבי אקסל - אין הרבה שאלות במבחן על זה , כך שלא צריך להילחץ....בהצלחה!!!

tuli831

New member
מקווה להסתדר בסופו של דבר

אגב למה קרימינולוגית צעירה? גם אני למדתי שנה שעברה במחלקה לקרימינולוגיה ועפתי משם לשימחתי.

../images/Emo30.gifRE:

"קרימינולוגית צעירה" - זה על שם המקצוע היחיד שמלמדים כמו שצריך בחוג המשולב. אני התקבלתי לקרימינולוגיה ראשי ולצערי לא הלכתי לשם (איזה טעות...)

tuli831

New member
אין לך מה להצטער !!! ../images/Emo10.gif

אני למדתי שנה שעברה במחלקה לקרימינולוגיה וזה היה ממש סיוט. הייתי צריכה להילחם שם כדי לנסות להשיג את ה 80+ במיקרה הטוב. הדרישות שם למעבר לשנה ב' היו ממש מוגזמות(כנראה בגלל שזו האוניברסיטה היחידה שיש בה תואר ראשון בקרימינולוגיה). בכל מקרה ניסיתי לשרוד שם כשבנוסף למדתי מדעי המדינה מישני. ואז הגיע המבחן ב"תאוריות בקרימינולוגיה" שהיה מוגזם הן מבחינת השאלות ששאלו בו והן בצורה שבדקו אותו. מה שקרה שיותר מ50% לא השיגו את הציון הניכסף 76 למעבר לשנה ב'. המעניין היה שאנשים שניגשו למועד ב' והרגישו זוועה, פתאום הוציאו ציונים יותר טובים. המסקנה שלי היתה שהמחלקה לקרימינולוגיה קיבלה סטודנטים למשך שנה, כאשר המטרה היתה להעיף מחצית מהם בסופו של דבר לאחר שנה(זה קצת מזכיר את המחלקה לכלכלה רק ששם זה הרבה יותר גרוע).וכאשר ראו לאחר מועד א' שמלא לא הצליחו, העבירו עוד כמות מסויימת של סטודנטים כדי שלא יהיו מעט מידי במחלקה. בכל מקרה אני הייתי מאלה שפרשו אחרי מועד א', מכיוון שלא מצאתי לנכון להשקיע כוחות מיותרים במיקצוע שבכל מקרה אצטרך בו תואר שני. היום אני בחוג המשולב עם הכרה מלאה בכל הקורסים של שנה א'. ואני יודעת שכאן אוכל להשיג ציונים יותר טובים ויש לי יותר סיכוי לעשות תואר שני, מה שלא היה ברור בכלל אם הייתי נישארת בקרימינולוגיה.אז באמת אל תצטערי, ואני אומרת את זה לכל מי שחשב ללמוד קרימינולוגיה או חושב על כך בתואר שני. לדעתי לא כדאי להשקיע כוחות במחלקה כ"כ קשה, כשאין הרבה עבודה בתחום (ואת זה אמר אחד המרצים של המחלקה, בשיחה עם סטודנטית שהתלבטה אם לעשות שם תואר שני).ובקשר לכך שקרימינולוגיה זה המיקצוע היחיד שמלמדים כמו שצריך בחוג המשולב, את זה אני באמת לא יודעת מכיוון שאני פטורה מרוב הקורסים של קרימינולוגיה כאן חוץ אולי מפסיכופתולוגיה. אבל אני באמת מוצאת יותר עניין במחלקה הזו ולדעתי יש כאן קורסים שאפשר לקחת ממש לחיים שלנו. בכל מקרה אשמח לשמוע תגובות לכאן או לכאן. אני שלמה עם ההחלטה שלי למרות שכשבאתי לכאן בתחילת השנה לא הייתי בטוחה שעשיתי את ההחלטה הנכונה. בהצלחה לכולנו... ופורים שמח
אורטל

למעלה