עזרה ברשת LINKSYS

gil22381

New member
עזרה ברשת LINKSYS

שלום יש לי נתב LUNKSYS דגם BEFW11S4 הבעיה היא כזו: יש לי מחשב נייח שמחובר למודם וזה מחובר לנתב. יש לציין כי החיבור הוא ע"י USB ולא ע"י כבל רשת. השליטה על הגדרות הנתב מתבצע דרך המחשב נייד שלי. אז ככה המחשב נייד שלי מצליח להתחבר לאינטרנט המחשב נייד של אחותי משום מה לא יודע למה אבל מוצא ברשת אלחוטית את ה LINKSYS אני אומר לו התחבר לוקח כמה שניות ואז בצד שמאל בפינה למעלה כתוב לא מחובר ולמטה כתוב התנתק כאילו הוא כן מחובר בקיצר הנייד לא מצליח להתחבר ללינקסיס אני כל כך רוצה לדעת מה הבעיה אני מנסה לשבת על זה כבר כמה שעות ולא רואה פיתרון. יש לציין כי המחשב נייד של אחותי גולש לאינטרנט דרך אלחוטי במקומות ציבוריים בהם יש גישה לאינטרנט אלחוטי אשמח אם תעזרו לי בנושא:

cheif

Member
מנהל
החיבור אצלך מעט עקום

המחשב שלך צריך להתחבר בכבל רשת אל הנתב והנתב אל המודם. בצורה שאתה מתאר, למה בדיוק משמש הנתב? דרך אגב -- אתה בכבלים או ב-ADSL? מה דגם המודם?

gil22381

New member
תשובה ל CHEIF

הנתב משמש להתחברות המחשבים הניידים בבית דרך הנתב. יש לי כבלים. דגם המודם הוא: טופסון TCM425 אשמח אם תעזור לי בנושא

gil22381

New member
בהמשך ל

אני פשוט לא מבין למה אני לא מצליח מהמחשב הנייד של אחותי להתחבר זה פשוט מוזר לא ראיתי דבר כזה. ני במשך שעות מנסה ושום דבר והבעיה היא לא במתאם אלחוטי שלה בגלל שהיא מצליחה לגלוש במקומות ציבוריים בהם יש אינטרנט

gil22381

New member
תוקן

תודה לכולם על העזרה לבסוף הייתה בעייה שטותית ביותר רק להסיר את התקן ה WIRELESS ולהתקין אותו מחדש תודה

למעלה