עזרה ברכישת רולר אגרסיב

• פותח הנושא 2B1Q
  • פורסם בתאריך

2B1Q

New member
עזרה ברכישת רולר אגרסיב

שלום לכולם אני מעוניין להכנס לתחום האגרסיב ואשמח לקבל עזרה בתחום כמו איפה יש חנויות במרכז (כאלה שלא "דוחפות" את מה שיש להם במלאי\ בא להם למכור) איזה רולרים נחשבים איכותיים קלים לסליידים ורמפות קטנות אני מחליק כ3 שנים ברמה טובה מאוד ואשמח לקבל עזרה תודה

שלום לך

ישנם שני חנויות מומלצות: ''אנדלסרול'' באזור המרכז ו''קרייזירולר'' ברעננה. הראשונה בתל אביב, נמצאת ממש מול ה''סקייטפארק'' גלית. שם תוכל למצוא razors xsajdo ו Usd שאלה החברות המובילות בענף היום. אני מצרף לך לינק לשני החנויות, ושיהיה לך בהצלחה

2B1Q

New member
בחירת דגמים

תודה על העזרה ראיתי שני דגמים שמצאו חן בעיניי מה יותר מומלץ? Razors Genesys 7.1 Aggressive או Remz 09one

freestyle25

New member
המלצה

אני אישית החלקתי עם ה gene 7 והוא לא רע בכלל מדדת את שניהם ?

jonish

New member
עצה לגבי הקניה...

מכיוון שזהו הרולר אגרסיב הראשון שלך הייתי הולך על רולרים יותר בסגנון נעל קשה ולא כמו ה-REMZ , אתה מתחיל בענף האגרסיב ומאוד חשוב ללמוד את הבסיס בצורה ה"קשה" יותר כדי שיהיה לך יותר קל בהמשך ותוכל ללמוד איך עושים את התרגילים בצורה נכונה בנוסף יש להם יותר אחיזת קרסול. אני ממליץ על פריים שיש בו 4 גלגלים בכל רולר ולא כל מיני פריימים אחרים לשלב בו תרצה ללמוד סליידים מאותה סיבה צריך ללמוד לשלוט ברולר בצורה הנכונה. לגבי אם יש את הג'נסיס בארץ איני יודע, תבדוק בחנויות , אני יודע שבקרייזי רולר שנתן המליץ אין אותם הם מחזיקים רק רולרים של USD , מה שחשוב באמת שלא תתפתה לקנות רולר בגלל הצבע שלו או הצורה , הוא צריך להיות נוח על הרגל ולתפוס את הרגל כמו שצריך ! לשאלות נוספות כולנו פה
יום טוב.

2B1Q

New member
אם אפשר אז עוד קצת עזרה...

ואיך Remz 09one? הם נראות לי מאסיביות ומחזיקות את הקרסול טוב גם המחיר "אומר" משהו לא?

למעלה