עזרה בקשר לקניית מחשב

עזרה בקשר לקניית מחשב

עכשיו זכיתי במכרז של אולסייל במחשב שהקישור מוביל אליוhttp://www.olsale.co.il/auction/description.asp?auction%5Fid=47116&type=1&product=1&supplier%5Fid=1 או בקובץ המצורף זכיתי בזה ב 2179 ש"ח מישהו שמבין שיכול לומר לי אם זה שווה אם לא כי גם אפשר לבטל אז בבקשה שמישהו יגיד לי (המחשב לא כולל מסך, לראות טוב בקישור)

ofirgonen

New member
המחשב ככה לא..

משהו בכלל אבל והמחיר מצדיק זאת אני בכלל ממליץ לא ללכת על מחשבים במכרזים אלה ללכת לחנות מחשבים יסבירו לך כל מרכיב אם אתה לא יודע

Scott

New member
לפי דעתי...בטל!

נתחיל בהתחלה... המעבד - לא של חברת אינטל ולא של AMD! (כך שיעילותו לא ידועה וגם אם תרצה לשדרג / להחליף בעתיד לא תוכל). כל הרכיבים, אבל כולם, הם OnBoard, מה שאומר שכרטיס המסך יזלול לך מהזיכרון הראשי, כרטיס הכל וכרטיס הרשת (ששניהם לא איכותיים) גם הם חלק ממנו מה שאומר שברגע שיש בעיה הכי קטנה צריך להחליף את כל לוח האם!!!! הדיסק הקשיח קטן וישן. (הסטנדרט היום עומד על 40GB 7200RPM בניגוד לדבר הישן והזול והאיטי שמנסים לדחוף לך). כך שאם היית שואל אותי, אתה יכול להשיג גם בחנות, מחשב בתצורה דומה, רק שיהיה מבוסס אינטל או AMD וכשהרכיבים בדידים ולא Onboard, כולל HD מהיר יותר. Scott

למעלה