עזרה בקניית ג'יפ

blue ocean

New member
עזרה בקניית ג'יפ

היי לכולם, אני חדשה כאן בפורום ומקווה שתוכלו לעזור... יש לי כיום סוזוקי ג'ימיני (אוטומטי שנת 2000). אני מעוניינת להחליף אותו ולא ממש בטוחה במה... התקציב שלי הוא עד 140,000. מה דעתכם??? האם להתמקד בניסן/מיצובישי? באיזו שנת יצור? תודה רבה מראש !

-רוני-

New member
היי

עד 140000 זה הגג? דיזל או בנזין גיר רגיל או אוטומת רכב ארוך או קצר כאילו שבעה מקומות או חמישה כל אילו פרטים שצריך לדעת אבל את יכולה במקביל לבדוק גם בלינק

blue ocean

New member
זאת שוב אני...

היי רוני, תודה על התגובה המהירה! אז ככה: כן 140000 זה הגג
לגבי הגיר - אוטומט , לגבי אורך הרכב - אני מעדיפה שבעה מקומות למרות שבפועל אין לזה ממש חשיבות כי הרכב הוא עבורי (לא למשפחה או משהו כזה). דיזל או בנזין - לא ממש יודעת (מעדיפה את האופציה החסכונית ביותר...שעד כמה שהבנתי זה דיזל?) אז מה דעתך?

-רוני-

New member
מיקוד

ראשית שבעה מקומות עולה יותר, אם אין חשיבות ואין לך נגיד שישה ילדים לפיזור בבוקר אז לא צריך (זה בצחוק), בנזין או דיזל שאלה חשובה אך התשובה היא לפי מספר הק"מ שהרכב יסע בשנה נכון הסולר זול אך יש מומנט של ביטוח וטסט שהם יותר יקרים נכון להיום אם את עוברת את 15-20 אלף ק"מ בשנה אז עדיף סולר ואם פחות אז בנזין

cohen40

New member
כשקונים רכב

הרכב הטוב ביותר שאת יכולה לקנות זה רכב שלא תצטרכי לשלם עליו ואם כבר את צריכה לממן אותו אז תבחרי ברכב אמין בעל חלקים זולים ושלא צריך לבכות כשהוא נדפק שצריך למלא רק דלק ואפשר לישון בלילה בארגז אני מכיר רק רכב אחד כזה ולא צריך הרבה כסף בשבילו טנדר סובארו 4x4 אפשר גם 4x2 הוא נוסע בכל מקום אך בענין הנוחות זה משהו אחר

למעלה