עזרה בקניה ומכירה של רכב

asaf206

New member
עזרה בקניה ומכירה של רכב

אני מחליף את ה-106 שנת 98 המקסימה שלי ברכב חדש יותר. התקציב שלי הוא מקסימום 50K ואני מחפש רכב קטן, אמין, חסכוני בדלק, אבל גם מהנה... אני בודק אפשרות לרכוש יונדאי גטס מחברת השכרה גדולה. אשמח לשמוע חוות דעת על הרכב. הייתי רוצה ג'ימיני שנת 2000 אבל בלתי ניתן למצוא רכב כזה למכירה. אשמח לשמוע המלצות נוספות. אגב, למי שמכיר, האם ניתן לדרוש (ולקבל) מחיר מעל המחירון על ה-106 (השמורה) שלי. תודה רבה

asaf206

New member
ועוד שאלה על הדרך...

הוצע לי לרכוש מבן משפחה פולקסווגן בורה שנת 2000 בערך בתקציב שלי. לדעתי מדובר באוטו מהנה לנהיגה אבל השאלה האם הרכב אמין ואיך צריכת הדלק שלו (אוטומט) ? תודה רבה

שי ז.

New member
לא הייתי קונה מקרוב משפחה

עסקים לא הולכים טוב עם משפחה וחברים.

Le Duke

New member
שומר נפשו וכיסו ירחק מהגטס

אלא אם יש לך קשרים עם שייחים סעודיים. לא הייתי עובר מ-106 לגטס. מלבד השנתון וצריכת הדלק ,כל השאר יהיה ירידה. לא הייתי קונה רכב מחברת השכרה ,גדולה או קטנה. ראיתי מספיק אנשים שנכוו ,מכדי לנסות זאת. את ה-106 מכרנו ב-500 זוזים מתחת למחירון ,כך שרכב שמור יכול לקבל מחירון. מעל? זה תלוי ביכולת העמידות שלך מול הישראלי המצוי ועד כמה אתה לחוץ בזמן.

wil

New member
איזה 106 יש לך? רמת גימור וסוג גיר?

לגבי קטן, אמין חסכוני ומהנה - תחשוב בכיוון של טויוטה יאריס. (סוג גיר לפי הטעם) אפשר גם קליאו ידנית אם אתה מעריך את האיכויות הצרפתיות ומוכן לשלם קצת באמינות. (לא אסון) אפשר גם דייהטסו סיריון אבל זו פשרה בסעיף ההנאה. גטס פחות טובה, לא ממש חסכונית, ובגרסת 1350-אוטומט (הנפוצה בהשכרה) גם שותה דלק כאילו אין מחר. אה - והיא לא מהנה (בשום גרסה) ולא בטיחותית בגרסת ה-GLF הנפוצה. (אין ABS, כרית אוויר אחת...)

asaf206

New member
תודה לעונים! לקחתי את הדברים

לתשומת ליבי. יש דיעות לגבי הבורה שנת 2000. אני מתרשם שהמחיר שלהם לשנתון זה נמוך ביחס לתמורה (במיוחד אם משווים ביחס למחיר כחדשה). תודה מראש

asaf206

New member
ראיתי היום את הבורה

מנוע 1600 אוט' שנת 2000 אני מחפש מידע בדבר צריכת דלק ואמינות או לחילופין עלות טיפולים שוטפים תודה מראש

asaf206

New member
אני עדיין מחפש נתונים בדבר צריכת

דלק של בורה שנת 2000 מנוע 1600 אוטו' עירוני/חוץ/משולב? מישהו? תודה מראש

wil

New member
אם אתה נהנה מה-106

אז למה לא פשוט להוסיף 100 ולקנות 206? יש כל מיני גרסאות, 1400-ידני לחובבי חסכון מקסימלי, 1600 אוטומט לחובבי נסיעה בפקקים, ו-1600 ידני (206XS) למי שרוצה רכב עם תחושה ספורטיבית-לייט ומהנה אבל עדיין לא יקר לאחזקה וחסכוני למדי.

asaf206

New member
זו היתה הכוונה המקורית...

אבל אתה יודע איך זה... מתחילים לפזול לצדדים.... מה שמפריע לי זה התמחור היקר יחסית של ה-206 מה דעתך בנושא?

asaf206

New member
היצרן מצהיר על צריכת דלק

של 1:20 בנסיעה בין עירונית. זה נראה טוב מידי. מישהו בדק את הנושא?

wil

New member
1:20? אולי בירידה...

כל היצרנים תמיג מגזימים בנתון הזה. הנתון מתייחס לגרסת 1400-ידני. האוטו אכן אמור להיות חסכוני, אבל 1:20 פשוט נשמע טוב מדי.

asaf206

New member
חחח האם אין פיקוח על הנתונים

הללו? כל יצרן יכול להפריז ככל העולה על רוחו?

למעלה