עזרה בפריז

• פותח הנושא shk
  • פורסם בתאריך

shk

New member
עזרה בפריז

שלום אנשים. צריכה עזרה קצת בפריז.. מי היה? צריכה מידע על: * מלון זול (ל4 לילות) (לא צריכה מהם אוכל, במילא אני צריכה אוכל כשר ולא אוכלת את האוכל שלהם) * מידע על עוד מקומות חוץ ממגדל אייפל, שאנז אליזה, ארמונות וורסאי לובר והיורדיסני:)

shk

New member
אוקי יתכן

אבל לא מחפשת דווקא את האוכל הכשר שם במלון (סתם יעלה את המחיר במלאן) את האוכל אפשר להסתדר איך שהוא מהסופרים. הבעיה היא הלינה..

YHS

New member
מידע על מקומות

בסטימצקי או בצומת ספרים, בארבעים שקל, תקציר של "מה לראות בפאריז".

מלון בפריז

אני הייתי ב IBIS כאן. מחיר טוב. קרוב מאוד לתחנת מטרו. קרוב למגדל אייפל :) חדר קצת קטן אבל בסך הכל מלון נחמד ונקי.

nomib

New member
יכולה להמליץ על דירה בפריז באזור מצוין

בשנה שעברה מצאתי בעזרת פורום זה דירת סטודיו מקסימה עם מזגן, בפריז. הדירה ממוקמת באזור שקט מאוד, מאובזרת ראי באתר המצורף את הדירות להשכרה. נהננו מכל רגע. www.ooolalaparis.com אנחנו גרנו בדירה מספר 6. הדירה לא היתה זולה במיוחד אבל בהתחשב במחירי המלונות בפריס ובחדרים הקטנים והצפופים של המלונות, גרנו בתנאי לוקסוס. תהנו מהטיול

המלצה מעולה.

הדירה לא יקרה יחסית לדירות להשכרה בפריז [מניסיון רב] נראית מצוין ומזגן זה בכלל נדיר ומאד חיוני בימינו. גם יחסית לבתי מלון זולים, מחירה עדיף. ואין להשוות הנוחיות בדירה לאף מלון. כולל האפשרות לבישול עצמי. בקיצור, מצטרפת בחום להמלצה.

למעלה