עזרה בפירוש מוטיב חוזר:)

Sashoosh

New member
עזרה בפירוש מוטיב חוזר:)

ערב טוב
אני בת 16, ובזמן האחרון יש לי מוטיב מאוד מסויים שחזר ש3 חלומות בימים האחרונים.. מקווה שתוכלו לעזור. טוב, אז בחלום הראשון חלמתי שאני והחברה הכי טובה שלי הלכנו לעשות פירסינגים,ואני נורא פחדתי מהכאב.. אז עשיתי בשיער, ובשפה מוזר כזה.. ולא רציתי עוד כי ממש פחדתי מהכאב. בחלום השני חלמתי שאני הולכת עם חברה טובה ברחוב ופתאום העגיל שלי באף נופל, ואני לא מוצאת אותו.. אז ממש נלחצתי ואמרתי לה שהחור שלי יסתם עכשיו ואני לא יודעת מה לעשות כי אין סיכוי למצוא את העגיל.. ואז היא הביאה לי מין עגיל זהב עצום, עם קישוטים אדומים ומין שרשראות שיוצאות ממנו.. הוא היה ממש גדול ומגוחך אבל לא הייתה לי שום ברירה והייתי חייבת לשים אותו, והרגשתי ממש מוזרה. בחלום השלישי והאחרון חלמתי שאני באה לבית של החברה הכי טובה שלי, וכאילו יש לי עגיל בשפה, ואז אני מתחילה להוציא קצת מוגלה מהעגיל בשפה ומהאף, הוצאתי קצת.. ואז פתאום התחלתי להקיא מוגלה.. הקאתי המון מוגלה, המון.. כבר לא היה לי אוויר לנשום ולא היה לי מה להקיא והרגשתי את כל הכוחות נשאבים ממני עם הקיא הזה.. הייתי זרוקה על הרצפה ולא הפסקתי להקיא את המוגלה הזאת.. רצתי לשירותים וניסיתי להקיא באסלה אבל פיספסתי.. אני גם זוכרת שהסתכלתי על עצמי במראה בחלום ונראיתי נורא.. מותשת, חולה.. והקיא הזה גמר אותי. בסוף סיימתי נטולת כוחות, עטפתי את הקיא בנייר טואלט והבאתי לחברה שלי. החלומות הופיעו ממש כמעט יום אחרי יום, והמוטיב הזה של העגילים מאוד מסקרן אותי.. כי זאת לא פעם ראשונה. ובכלל הקיא עם המוגלה, והעגיל הגדול... יש למישהו מושג? תודה מראש, וחג שמח

למעלה