עזרה בעיצוב

digidi2

New member
עזרה בעיצוב

שלום לכולם וברוך הנמצאים :)
אני כרגע נמצאת בארצות הברית לשנה במסגרת של עבודה וטיול והחלטתי שאת הזכרונות מהשנה הזאת אני רוצה לעצב בעצמי ולא אלבום תמונות רגיל
אי לכך ובהתאם לזאת אני מבקשת את עזרתכם
קודם אני אתחיל בשאלה
קניתי ספר עם דפים עבים וחלקים אבל הוא רק 52 עמודים, האם הייתם ממליצים לי לקנות דפים בנפרד לעצב את הכל ואז ללכת לחנות שיכרכו לי הכל בספירלה או להישאר עם הספר
כי כמו שאמרתי זה לא יהיה רק אלבום תמונות אלא יותר אלבום זכרונות ושם אני רוצה לשלם את כל הדברים שעשיתי במהלך השנה פלוס משפטים מגניבים וכו
אז מה ההמלצה שלכם?
2- אני בטוחה שכל פעם מחדש עולה כאן שאלה דומה לשלי אז אם תוכלו לתת לי קישורים לתמונות המלצות שירשורים שהיו כאן בעבר ויכולים לתת לי רעיונות אני אשמח מאד
תודה מראש
מהבחורה שמתה כבר להתחיל עם זה

שלום וברוכה הבאה.

כשאנחנו מעצבות דפים אנחנו מעצבות על דפים של 12X12 אינץ' ומכניסות לאלבומי שמרדפים מיוחדים. היתרון הוא שאין צורך לעצב לפי הסדר וניתן להזיז את הדפים על פי הצרוך. השמרדפים גם שומרים על הדפים המעוצבים.
נראה לי אבל שאת מדברת יותר על סוג של יומן מסע שמשלב כתיבת זכרונות עם תמונות. יש לכך הרבה מאוד התיחסות ברשת ובמוצרים. חפשי תחת המילים ג'ורנל (באנגלית) או smash ותמצאי. אם את בארה"ב את בלב ליבה של הסצינה והחמרים המתאימים זמינים ביותר

שחמור

New member
רק להוסיף...

מסכימה עם אש קטנה, את מדברת על יומן מסע ולא נראה לי שספר אחד יספיק לשנה שלמה, אלא אם תתפשרי על תכנים ותמונות, למה שלא תעשי כמה כרכים?
אפשר אפילו למצוא מזוודה ישנה בשוק הפשפשים או לקנות מזוודה מעוטרת (יש עכשיו מזוודות מדהימות כאלה במייקלס בסיגנון וינטאג' מדהים!) ולאחסן בתוכה את כל הכרכים.

bir bir

New member
אני מוסיפה למה ששחמור ואש קטנה אמרו- רעיונות

טובים, אם את מחליטה לבצע יומן מסע או שכמה יומנים כדאי ומומלץ שאת הכריכה תעצבי בעצמך יש אפשרות כזו עם קרטון

Chipboard נקרא בארה"ב בעובי יחסי למה שתבחרי כי קיימים מספר עוביים ופשוט לכרוך עם נייר יפה על זה, בדיוק איך?

אוכל לבדוק ולחפש בערב ב- YOUTUBE ולקשר זאת כאן אם את רוצה?

מקווה שעזרתי

יום נפלא

אשמח לראות תוצרים....

למעלה