עזרה - בעיה ב-SQL

sagisol

New member
עזרה - בעיה ב-SQL

השגיאה היא בשורה האחרונה: error '80004005' Unspecified error
recPerPage=5 currPage=request("page") if currPage="" then currPage=1 sql="select * from messages where sourceId in (select top " & recPerPage & " sourceId from messages where levelId=0" if currPage>1 then sql= sql & " and sourceId not in (select top " & currPage*recPerPage-recPerPage & " sourceId from messages order by jumpId desc,position) " end if sql=sql & " order by jumpId desc,position) order by jumpId desc,position" set rs=conn.Execute(sql)​

sagisol

New member
הנה השאילתה...

select * from messages where sourceId in (select top 5 sourceId from messages where levelId=0 order by jumpId desc,position) order by jumpId desc,position​
והשגיאה שכתבתי היא השגיאה המלאה...

myofer

New member
לא חבל לכתוב את זה ככה?

select * from messages where levelId=0 order by jumpId desc, position​
יותר יעיל לא
ובקשר לשגיאה תנסה לבדוק אם כל השדות כתובים נכון

tomashin

New member
ככה

קודם אחי איך נעזור אם אם אתה נותן שגיאה של שני שורות. אבל אם השדה levelld הוא מסוג טקסט אז למה אתה מתייחס אלוי כמספר . ככה:
select * from messages where levelId='0' order by jumpId desc, position​
אתה בטוח ששם השדה הוא לא levelid כי רשמת levelld. בהצלחה

sagisol

New member
לא הבנתם מה אני מנסה לעשות

השאילתה מיועדת להצגת הודעות בפורום ליניארי אני רוצה לבחור את 5 ההודעות הראשיות ואז את כל ההודעות שקשורות אליהן בגלל זה עשיתי שאילתה מכוננת בקשר לשגיאה: לא קיצרתי שום דבר, זאת השגיאה שקיבלתי... וגם כל השמות והסוגים של השדות נכונים אודה לכם אם תוכלו להסביר לי מה הבעייה או לתת לי חלופה אחרת

gilad g

New member
תשמע

אין פה שגיאה שאנחנו שונאים יותר מ-Unspecified Error.
זאת שגיאה שמישהו במייקרוסופט המציא כדי להתעלל בנו, המתכנתים. במקרה הזה אין הרבה מה לעשות.

למעלה