עזרה בנסיעה כפר סבא--> רמת גן

מצב
הנושא נעול.

אני צריל להגיע לרחוב בן גוריון ברמת גן, מישהו יודע מה הקו שאני עולה עליו מת.מרכזית כ"ס?

oren*

New member
בהחלט

אני צריל להגיע לרחוב בן גוריון ברמת גן, מישהו יודע מה הקו שאני עולה עליו מת.מרכזית כ"ס?
בהחלט
561 (מגיע לתל אביב רק בבוקר ובלילה) 571 567 בקשי לרדת בתחנת "מכון מור", היא ממש על צומת הרחובות ז´בוטינסקי-בן גוריון.

כל הקווים האלו עוצרים במכון מור?+

בהחלט
561 (מגיע לתל אביב רק בבוקר ובלילה) 571 567 בקשי לרדת בתחנת "מכון מור", היא ממש על צומת הרחובות ז´בוטינסקי-בן גוריון.
וחוץ מזה, אני בן!

oren*

New member
../images/Emo9.gif סליחה עומרי, לא הייתי מרוכז

וחוץ מזה, אני בן!
סליחה עומרי, לא הייתי מרוכז
לפי אתר אגד, כל הקוים האלה עוצרים במכון מור, ליתר ביטחון שאל את הנהג כי יש קווי אקספרס בשעות מסויימות שמדלגים על תחנות.

האם קו 81 (קדומים-->רמת גן)יהיה טוב

סליחה עומרי, לא הייתי מרוכז
לפי אתר אגד, כל הקוים האלה עוצרים במכון מור, ליתר ביטחון שאל את הנהג כי יש קווי אקספרס בשעות מסויימות שמדלגים על תחנות.
לפי אתר "דן" הקו עובר בישובי השומרון ואז מגיע לכפר וזה המסלול שלו מת.מרכזית ועד מכון מור, כתחנה סופית, בנוסף הוא עובד ממש ממש קרוב לבית שלי, באחת מתחנות כ"ס, וכך יהיה לי יותר טוב? כלומר האם הקו נכון עבורי (למי שיודע, אני מעונין להגיע למשרדי "תפוז")

oren*

New member
לא מכיר את קו 81, אבל עם המצב

לפי אתר "דן" הקו עובר בישובי השומרון ואז מגיע לכפר וזה המסלול שלו מת.מרכזית ועד מכון מור, כתחנה סופית, בנוסף הוא עובד ממש ממש קרוב לבית שלי, באחת מתחנות כ"ס, וכך יהיה לי יותר טוב? כלומר האם הקו נכון עבורי (למי שיודע, אני מעונין להגיע למשרדי "תפוז")
הבטחוני הייתי נמנע מלהיכנס לישובי השומרון (בטח כשמדובר בנסיעה לרמת גן ויש הרבה קווים שנוסעים בכיוון). בכל מקרה, משרדי תפוז נמצאים שלוש דקות מתחנת "מכון מור" (הייתי שם הרבה פעמים).

אוקי - קיבלתי

הבטחוני הייתי נמנע מלהיכנס לישובי השומרון (בטח כשמדובר בנסיעה לרמת גן ויש הרבה קווים שנוסעים בכיוון). בכל מקרה, משרדי תפוז נמצאים שלוש דקות מתחנת "מכון מור" (הייתי שם הרבה פעמים).
אוקי - קיבלתי

קו 89 - לא 81

קו 89 - לא 81
ניתן בהחלט לקחת קו 89/189/289 (לא 81), משום שאת הנסיעה בשטחים הוא עושה לפני שהוא מגיע לכפ"ס. הוא יוצא מעמנואל ואז מגיע לכפ"ס. אחרי כפ"ס הוא עובר בהוד השרון, פ"ת ואז ב"ב ור"ג (וגם האוטובוסים על הקו חדישים וממוגנים). הקו עצמו נגמר במוסך צ.ד. בני ברק של דן (מול איצטדיון ר"ג), למרות שמצוין באתר שהתחנה הסופית היא מכון מור (כנראה שלא כולם אוהבים לעלות לאוטובוס במוסך...)

קיר קמט

New member
ובלי שום קשר

ובלי שום קשר
(פשוט חבל לי להפריע וסתם לפתוח נושא חדש...) - מישהו יודע איך אני יכול להגיע מראשון לציון (תחנה ישנה או חדשה- לא משנה לי , אני גר בדיוק ביניהן..) לתיאטרון תמונע ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה