עזרה בנוגע למודיעין

keren007

New member
עזרה בנוגע למודיעין ../images/Emo53.gif

אז ככה לפני כמה חודשים מודיעין הגיעו אלי והייתי מועמדת למסלול שנקרא "קורס משולב למקצועות העיבוד". עשיתי מבחנים ראשוניים, תחקיר וראיון וכנראה שבראיון נפלתי. עכשיו אני מועמדת למסלון שנקרא "האזנה ועיבוד מידע בשפות לועזיות". עשיתי על זה חיפוש פה בפורום וראיתי שזה מסלול שמתחלק לעיבוד והאזנה, והעיבוד זה כנראה מה שהייתי מועמדת אליו ונפלתי.. אין לי ערבית, יש לי אנגלית בתור שפה גבוהה. יש דבר כזה האזנות באנגלית? מה זה המסלול בכלל? יש לציין שהתקשרו אלי השבוע ממודיעין וזימנו אותי באופן דחוף ביותר לשאלון 300, תאריך הגיוס שלי כרגע 23.2. אשמח לכל מידע שתוכלו לתת לי..
 

jcmhz

New member
כנסי תשובה..=>

יש דבר כזה האזנות באנגלית.. אבל בעיקרון זה לאנשים שהשפה אצלם היא ברמת שפת אם או באופן כללי מאוד גבוהה... אני מאלה של הערבית.. נראה לי שתשובצי בבסיס סגור.. כל הבסיסים של 8200 הם סגורים.. קיצר בהצלחה שיהיה לך... רוב הסיכויים תעשי טירונות בגלילות מקוצרת 02
 

jcmhz

New member
עוד משו שכחתי בנוגע לשאלון 300

שימי לב הם חוזרים על שאלה אחת כמה פעמים.. לתשומת ליבך... תבדקי שענית את אותה תשובה כל הפעמים שתשאל אותה השאלה..
 

RunZ

New member
אממ..

אני גם מתגייסת איתך (כנראה) לאותו תפקיד באותו תאריך. עכשיו, המסלול נקרא ככה אך בפועל הוא מתייחס רק להאזנות, ככה אמרו לי בראיון שעשיתי. זה שנפלת ממסלול העיבוד לא קשור למסלול הזה.
בקשר לשאלות שלך, יש האזנות באנגלית מסתבר חח, רק בבסיסים סגורים כמו שאמרו פה מעליי. יציאות 11-3, לימודים אינטנסיביים מאוד עד הלילה, והמון אחריות כפי שנתנו לי להבין בראיון.
בהצלחה
 

keren007

New member
תודה על התשובה

יכול להיות שזה שם מאד כללי וזה מכיל עוד תפקידים? כי אני מזה לא בראש להאזנות :-\
 

טל8טל8

New member
אההה...

אם את רוצה לדעת מה עושים בשאלון 300 אז ככה- את אמורה לענות עליהם ע"י סימון X ...וזה שאלון שאמור לתת לצבא תמונת מצב עלייך...כלומר יש שאלות כמו:"אני לא יכולה לשמור סוד יותר מכמה ימים..." וכו'..ואת צריכה לסמן-נכון ולא נכון.רק שהשאלות לא ממש 300 כלומר-יש אותה שאלה החוזרת על עצמה בכמה וריאציותשזה פשוט מדהים..כי הם רוצים לראות אם המידע שאת נותנת מהימן..ונכון.אז אל תלחצי..פשוטשימי לב למה שאת עונה שלא תעני פעם אחת כן ואח"כ לא..שלא יחשבו שישלך איזהפיצול.חח. אבל כזכור לי-עשו לי עוד מבחן..שהיו שם שישה אנסינים בערבית ועל כל אנסין-10 שאלות..ויש לציין שזה היה ממש בתחילת השתלבותי בחיל... -לצערי בראיון אישי הסופי..ממש לםני שיחליטו לאן אלך..שללו אותי על רקע המצב המשפחתי שלי..כמה חבל...ממש מבואס.. אז מאחל לך בהצלחה בהכל ושתתקבלי!!
 
למעלה